Policisté v noci rozehnali nelegální večírek. Šli prý najisto, věděli o něm předem

10.01.2021 8:57 | Zprávy
autor: nab

Pražští policisté zasahovali v sobotu v noci na nelegální párty v domě v centru metropole. Padesát lidí, kteří se večírku, kde porušovali protiepidemická opatření, čeká pokuta, informuje na svém webu TV Nova.

Policisté v noci rozehnali nelegální večírek. Šli prý najisto, věděli o něm předem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Policejní vůz, ilustrační foto

„Policisté získali informace o konání akce předem,“ sdělil TN.cz policejní mluvčí Jan Rybanský. Několik desítek strážců zákona tak šlo najisto a nelegální párty kolem 23. hodiny ukončilo.

Na nelegálním večírku, který se konal v posledním patře domu v Melantrichově ulici, bylo porušeno hned několik protiepidemických opatření. V současné době platí zákaz nočního vycházení od 21 do 5 hodin, zákaz hromadných akcí ve vnitřních a venkovních prostorech, kdy platí obecný limit dvou osob.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Dobrý den, mám dotaz, proč je pro vás cesta na summit tak důležitá?

Vždyť ať tam vyjednáte cokoliv, bez souhlasu vlády to bude stejně k ničemu. A proč tak trváte na tom, že musíte být v čele? Já nemám nic proti tomu abyste tam jel, i s tím souhlasím, ale přijde mi, že už to také tlačíte zbytečně až moc na sílu a nevím, zda to je k něčemu a čemu dobré. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tajemství vytoužené večeře Petra Pavla odhaleno

9:52 Tajemství vytoužené večeře Petra Pavla odhaleno

Prezident Petr Pavel na předodletovém brífinku uvedl, že se nakonec zúčastní i neformální večeře, kt…