Politici jsou jako klíšťata. Přisátí na naše peněženky, říká Dufek

21. 4. 2012 13:47

Předseda Asociace samostatných odborů Bohumír Dufek prohlásil, že politici jsou přisátí jako klíšťata na našich peněženkách a musíme je svrhnout.

Politici jsou jako klíšťata. Přisátí na naše peněženky, říká Dufek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Odborář Bohumír Dufek
reklama

„Korupce se jako rakovina šíří naší zemí,“ hřímal Dufek. „Jediný rok stačil vládě, aby zdevastovala hodnoty slušného chování,“ křičel. Rozčiloval se, že nesplnila nic, co slibovala.

Musíme zachránit republiku

„Jsou jako klíšťata přisáti na naše peněženky,“ myslí si Dufek. „Demonstrujeme proto, aby byly nové volby,“ pokračoval. Dufkovi vadí, že vláda, která nemá podporu obyvatel, chce vládnout dál.

„Nastal čas, abychom republiku zachránili sami,“ vyzýval Dufek. „Jsme tady proto, že tento stát ještě nevyšetřil a nepotrestal jedinou zlodějnu,“ dodal.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: joh
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pocheho sekretářka Petříček, idiot i lhář v jednom. Tomáš Vyoral gratuluje prominentnímu synkovi k hrdinnému vítězství nad sochou. A otec agent, loutkař převlečeného generála...

15:35 Pocheho sekretářka Petříček, idiot i lhář v jednom. Tomáš Vyoral gratuluje prominentnímu synkovi k hrdinnému vítězství nad sochou. A otec agent, loutkař převlečeného generála...

PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Krizová situace přináší nečekané zvraty. Takže Tomáš Vyoral pochvál…