Politik KSČM v televizní show nemluvil hezky o straně, napsali Grebeníčkovi. A on...

19.03.2016 20:38

Z PROFILŮ Bývalý předseda KSČM odpovídal na otázky čtenářů na serveru ParlamentníListy.cz. Mimo jiné také zareagoval na dotaz jednoho z pisatelů, který se pozastavil nad vystoupením komunistického člena v pořadu Ano, šéfe!.

Politik KSČM v televizní show nemluvil hezky o straně, napsali Grebeníčkovi. A on...
Foto: kscm.cz
Popisek: Miroslav Grebeníček, poslanec KSČM

„Ze záznamu jsem si pustil po upozornění pořad Ano, šéfe!, kam se přihlásil politik za KSČM. Ten na otázku moderátora, zda ještě KSČM existuje, odpověděl "bohužel ano". To vám nevadí, že si hřejete hada na prsou? Nebo podniknete nějaké kroky?“ zeptal se čtenář.

„Přece byste po mně nechtěl, abych seděl u televize a místo nějaké užitečné práce sledoval ty nekonečné televizní pořady, co se dneska na všemožných kanálech vysílají,“ rozohnil se Grebeníček.

  • Celá otázka i s odpovědí ZDE

„Pokud jde o důvěryhodnost toho, co ty televize povětšinou vysílají, pak to zpravidla nepřekračuje rámec nezávazné zábavy a naivních ideologických školení o potřebnosti budování rozvinutého kapitalismu. Mám k řešení skutečně řadu důležitějších problémů,“ dodal.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

EXKLUZIVNĚ Tlak Američanů na nákup vrtulníků je extrémní. Máme dokumenty, známe firmy, jména českých vojáků. Víme, jak probíhá tvrdý lobbing USA na našem území

16:06 EXKLUZIVNĚ Tlak Američanů na nákup vrtulníků je extrémní. Máme dokumenty, známe firmy, jména českých vojáků. Víme, jak probíhá tvrdý lobbing USA na našem území

Nákup víceúčelových vrtulníků pro armádu by mohl být v ideálním případě zadán v létě. Po jednání sně…