Polopředseda Zelených se zamyslel: Není čas na zlost. Buďme tu pro blízké. Zbavme se Babiše

14.10.2020 14:44

Polopředseda Zelených Michal Berg se v noci z úterý na středu zamyslel nad osudem České republiky. Své fanoušky vyzval, aby rozlišovali, co je a co není důležité. Připsal i řadu dalších tezí, které zřejmě mají za cíl upozornit na politiku této okrajové partaje.

Polopředseda Zelených se zamyslel: Není čas na zlost. Buďme tu pro blízké. Zbavme se Babiše
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Michal Berg (Zelení)

„Teď není čas na zlost. Nechme si ji na dobu, kdy přijde chvíle označit viníky a vystavit jim účet. Teď je čas na něco jiného- Je čas podívat se kolem sebe a rámci vlastních sil a možností najít způsob, jak být užitečný," míní Berg, na jehož status upozornila facebooková stránka Zelených.

„Je čas hledat způsoby, jak podpořit všechny ty, kdo nekompetentnost odnášejí na vlastní kůži, v první řadě lékaře, sestry, lidi v nemocnicích a sociálních službách," doplňuje Berg. Vlastní návrh ovšem nepředložil žádný. Ani to mu nebránilo v dalších úvahách. „Je čas pomáhat - a třeba i těm, kdo podlehli masivním klamům a fatálně špatné komunikaci. Rodinám s dětmi, ohroženým seniorům, krachujícím živnostníkům, lidem, kteří přijdou o příjem."

Závěrem svého textu dodal, že tento podzim nebude jednoduchý. „Jednoduché nebude ani zbavit se Andreje Babiše," upozornil, za což si na stránce Zelených odnesl několik desítek zdvižených palců.

Doplňme, že během sněmovních voleb v roce 2017 měli Zelení 1,4 procenta. V letošních krajských volbách byli schopni postavit samostatnou kandidátku v pouhých čtyřech krajích. Ani v jednom případě neuspěli; v Jihočeském kraji získali 0,77 procenta, Pardubický kraj přinesl 0,7 procenta, Vysočina 0,87 procenta a konečně v Karlovarském kraji volilo samostatnou kandidátku této strany 0,96 procenta.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: tan

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Do Prahy ne, půjde vám tam o život! Kamarův právník zase v akci proti Čechům. Tvrdík reaguje

22:35 Do Prahy ne, půjde vám tam o život! Kamarův právník zase v akci proti Čechům. Tvrdík reaguje

„Nejezděte do Prahy, je to tam nebezpečné, půjde o život! Nemá cenu riskovat,“ varuje před cestami d…