Polygamie, nucené sňatky mezi muslimy, nerespektování našich zákonů. To musí přestat! Známý britský politik vybuchl hněvem

20.11.2015 15:53

Šéf britské euroskeptické strany Nigel Farage v reakci na teroristické útoky v Paříži volá ke zodpovědnosti západní politické představitele. Vyčítá jim, že byli příliš slabí a nerozhodní a kvůli jejich neustálému prosazování multikulturalismu v celé řadě zemí vznikla paralelní muslimská společnost, jež nerespektuje zákony hostitelské země.

Polygamie, nucené sňatky mezi muslimy, nerespektování našich zákonů. To musí přestat! Známý britský politik vybuchl hněvem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Na konferenci Akce D.O.S.T. vystoupil i europoslanec Nigel Farage

„V naší zemi existuje pátá kolona, kterou jsme navíc na naší půdě přivítali s otevřenou náručí. Rozčiluje mě velmi, že imigrační politika Evropské unie celou situaci ještě zhoršuje. Teroristické útoky v Paříži mě rmoutí o to více, že se daly předvídat. Dostali jsme se ve Velké Británii a Francii i celé Evropě do bodu, kdy by bylo upřímné si přiznat, že masová imigrace založená na multikulturalismu hanebně selhala. Stejně tak je nutné si otevřeně říci, že to řádění islamistů umožnila slabost našich politických vůdců a jejich trestuhodné přihlížení vzniku paralelních společností v evropských zemích,“ uvedl Farage.

Západoevropští politici dle Farageho zavírali oči nad zdokumentovanými případy polygamie a nucených sňatků v muslimské komunitě. Dle jeho informací je osmdesát procent sňatků mezi muslimy v rozporu s britskými zákony. „A to není zdaleka všechno. Slyšel jsem, že čtyři stovky džihádistických bojovníků se v poslední době vrátilo ze Sýrie do Velké Británie. Sen o volném pohybu osob v rámci Schengenu se nyní změnil v noční můru volného pohybu zbraní, teroristů a džihádistů. Je nejvyšší čas, aby se demokratické organizace ve Velké Británii i celé Evropě spojily a společně daly jasně najevo, že toto musí přestat. Chceme zpátky hraniční kontroly a národní bezpečnost,“ uvedl Farage.

Farage poté dále rozvedl svoji zmínku o páté koloně, když uvedl, že mnoho britských muslimů není loajálních vůči Velké Británii, ale pouze ke svému náboženství. „Podle mnoha průzkumů je zřejmé, že většina muslimů dává přednost před loajalitou k naší zemi, našemu způsobu života a institucím svému náboženství. Ten konflikt mezi jejich náboženstvím a našimi zákony a zvyklostmi je očividný. Je životně důležité, abychom v této bitvě idejí zvítězili,“ prohlásil Farage, který také vyzval k přísnější kontrole financování náboženských organizací. „Větší transparentnost je nutná k tomu, abychom identifikovali peníze ze Saúdské Arábie, jež používají britští muslimové a jejich vzdělávací instituce.“

Šéf euroskeptické UKIP také volá po razantní změně britské zahraniční politiky. „Již dávno jsme přece zjistili, že bombardování a využívání dronů nás k vítězství nad terorismem nedovede. Místo toho je nutné prohloubit spolupráci s arabskými a africkými zeměmi a jejich armádami. Stejně tak je žádoucí, abychom si konečně přiznali, že Asad ani Putin nejsou tím hlavním problémem, prohlásil Farage, který patří dlouhodobě k největším kritikům vojenských intervencí západních armád v oblasti Blízkého východu i jinde na světě.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pro

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Výbuch vzteku: Trestaný Afričan znásilnil českou dívku. A je zle

7:01 Výbuch vzteku: Trestaný Afričan znásilnil českou dívku. A je zle

16letá dívka z Terezína měla být znásilněna na poli u Lukavce na Litoměřicku. S poraněním skončila p…