Pomlouváte dámu, to už je příliš. Mladý Klaus to schytal od knížete i Kalouska kvůli Sommerové a lidem z paneláků

19.07.2017 17:23 | Zprávy

Expert na školství Občanské demokratické strany Václav Klaus mladší se odmítl omluvit režisérce Olze Sommerové. Ta jej k tomu vyzvala poté, co jí Klaus mladší přiřkl na serveru Novinky.cz výrok, že obyvatelstvo paneláků na Severním Městě nazvala „to“. To Sommerová popírá. Píše o tom server Echo24.cz.

Pomlouváte dámu, to už je příliš. Mladý Klaus to schytal od knížete i Kalouska kvůli Sommerové a lidem z paneláků
Foto: Hans Štembera
Popisek: Olga Sommerová

Klaus mladší bude přitom kandidovat na pražské kandidátce ODS jako dvojka, Sommerová jako šestka na kandidátce TOP 09 a LES. I z toho důvodu to vypadá jako předvolební přestřelka. A proto se Klaus ani nechce Sommerové omlouvat. „Nebudu komentovat kampaň TOP 09,“ zmínil jen Klaus mladší.

Klaus mladší se ve svém komentáři na serveru odkazoval na několik let starý výrok Sommerové, v němž měla v souvislosti s umístěním Kaplického knihovny na Severním Městě podotknout následující: „A kdo by tam jako chodil? To, co tam bydlí v těch panelácích?“ zeptala se prý dokumentaristka. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Rakušan

Dobrý den, pane Mašku, všimla jsem si, že dost útočíte na Rakušana. Vadí vám jen on sám nebo máte problém se stranou jako s celkem? A je podle vás STAN horší než třeba ODS?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Oganesjan má problém. Došlápla si na něj velká banka

17:48 Oganesjan má problém. Došlápla si na něj velká banka

Kontroverzní youtuber Mike Oganesjan, který do mediálního prostoru vypustil informace o údajných sex…