Poradkyně primátorky Krnáčové má prý pochybnou minulost, píše server

01.08.2015 17:25

Primátorka Prahy Adriana Krnáčová (ANO) má na krku další problém. Podle všeho jí totiž radí žena, která v minulosti zakládala ženskou neonacistickou organizaci. S informacemi o Martině Bauerové přišel server Echo24.cz. Bauerová má primátorce radit, na jaké akci se ukázat či jak obecně přistupovat k lifestylovům tématům.

Poradkyně primátorky Krnáčové má prý pochybnou minulost, píše server
Foto: Hans Štembera
Popisek: Primátorka Prahy Adriana Krnáčová
reklama

Bauerová svůj čin z roku 2007, kdy zakládala organizaci National Resistance Supporters – Women Side, hodnotí jako mladickou nerozvážnost a podotýká, že už nemá s neonacisty nic společného. Organizace měla za cíl sjednotit dívky a ženy, které se v té době pohybovaly kolem neonacistického hnutí v Česku, píše server Echo24.cz. Bauerová to navíc zdůvodňuje špatnou láskou. 

  • Původní text ZDE

„Paní primátorce jsem o tom neříkala, neměla jsem a ani dnes nemám pocit, že by šlo o nějakou zásadní životní etapu nebo něco, co bylo důležité. Nikdy jsem neudělala nic špatného a velmi brzy jsem šla úplně mimo tu scénu, s níž už nemám nic společného,“ uvedla k tomu Bauerová.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pořád tu bude někdo udávat a buzerovat. Rudí Piráti a to jejich béčko z TOP 09... Xaver s prezidentem Klausem rozjeli show

17:38 Pořád tu bude někdo udávat a buzerovat. Rudí Piráti a to jejich béčko z TOP 09... Xaver s prezidentem Klausem rozjeli show

Prezidentu Václavu Klausovi se nechce věřit, že máme tak hloupou politickou elitu, že by byla ochotn…