Pornoherec. VIDEO, které rozesmálo Jakuba Jandu. Je totiž o něm, musíte vidět

31.05.2016 15:10 | Zprávy
autor: vef

Občan, který je na serveru Youtube a na sociálních sítích představován jako Jan Hrouzek, zveřejnil svůj názor na vměšování se USA do vnitřních záležitostí České republiky. A svým videem zaujal i Jakuba Jandu z think-tanku Evropské hodnoty. O něm a o nich totiž celé video, jež namluvil silným ostravským přízvukem, je.

Pornoherec. VIDEO, které rozesmálo Jakuba Jandu. Je totiž o něm, musíte vidět
Foto: Archiv JJ
Popisek: Jakub Janda, aktivista z lobbistického spolku Evropské hodnoty

„Tyto rozvratné instituce uvnitř České republiky jsou přímo řízeny ze Spojených států,“ tvrdí na základě přečtení článku na serveru ProtiProud.cz Petra Hájka Hrouzek o Evropských hodnotách. Think-tank Evropské hodnoty jsou českou politickou nevládní neziskovou organizací, která usiluje o zvyšování politické kultury v České republice i na evropské úrovni. Jeho „dominantní“ postavou je Jakub Janda, jenž je často označován jako pornohorec. V mládí totiž natočil gay porno. 

Ve svém slovu Hrouzek zmiňuje také osoby Jiřího Pehe či Moniku „Mekdonald“ Pajerovou působící na newyorské univerzitě v Praze.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Vážená paní exministryně

nedávno jste prohlásila, že USA jsou náš největší spojenec. Zvláštní vyslanec amerického prezidenta Donalda Trumpa pro Bělorusko John Coale právě Evropany vulgárně označil za „bandu sr*čů“. Co tomu říkáte, když o Vás takto mluví Váš největší spojenec? Petr Kryl

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„H*vno Babiš. Za to může Fiala!“ Drahé palivo: známé tváře promluvily

4:45 „H*vno Babiš. Za to může Fiala!“ Drahé palivo: známé tváře promluvily

„Jsou docela děsivé. Za tohle může Fiala, ten celý spolek s tím Rakušanem… ti se prsili, jak nás ods…