Poslanci budou projednávat mezinárodní smlouvy

20.03.2014 6:07 | Zprávy
autor: vam, čtk

Poslanci dnes budou projednávat několik mezinárodních smluv. Patří k nim letecká dohoda mezi státy Evropské unie a Kanadou, k níž se sněmovna vrátí po déle než třech letech.

Poslanci budou projednávat mezinárodní smlouvy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Březnové zasedání poslanecké sněmovny

Ratifikaci smlouvy zbrzdila vízová povinnost pro Čechy cestující do severoamerické země. Kanada víza zrušila loni v listopadu. Vláda nyní předložila zákonodárcům smlouvu znovu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Prezident

Co přesně myslíte tím, že Pavel nesmí být znovu prezident za žádnou cenu? Co jako chcete udělat, aby jím znovu nebyl? A hodláte kandidovat sám?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Hnus hnusů.“ Opozice nevydýchala, co padlo o sudetských Němcích

19:20 „Hnus hnusů.“ Opozice nevydýchala, co padlo o sudetských Němcích

Poslanci se vrátili k debatě o akci sudetoněmeckého Landsmanšaftu v Brně. Opozice mluvila o hnusu, p…