Poslanci budou schvalovat vládní daňový balíček

21.12.2018 6:42 | Zprávy
autor: nab

Poslanci dnes budou schvalovat mimo jiné vládní daňový balíček a takzvanou protipadělkovou lékovou novelu. Hlasovat by měli také o rozpočtech státních fondů dopravy, rozvoje bydlení a zemědělského intervenčního fondu na příští rok, což Sněmovna nestihla po středečním schvalování návrhu státního rozpočtu.

Poslanci budou schvalovat vládní daňový balíček
Foto: Hans Štembera
Popisek: Začala řádná prosincová schůze sněmovny. Na programu by měla mít i zdanění církevních restitucí

Daňový balíček mění deset zákonů týkajících se daní a zavádí například zdanění zahřívaného tabáku. Sněmovna by podle doporučení rozpočtového výboru mohla zvýšit limity pro využití výdajových paušálů u živnostníků a snížit sazbu daně z přidané hodnoty u tepla a chladu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

Bydlení

Jaká pravidla navrhujete pro spravedlivé rozdělování městských bytů a pro sociální bydlení? Proč jste je neprosadili za Bartoše? A máte taky řešení celkové bytové krize? Respektive každý tvrdí, že je má, ale že by se něco změnilo, to fakt ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vlastizrádci, kolaboranti a Brno. Posselt nám aspoň připomněl, co jsou zač, kvituje Holec

18:28 Vlastizrádci, kolaboranti a Brno. Posselt nám aspoň připomněl, co jsou zač, kvituje Holec

„Je to jen další smutný coming out pražských redakcí.“ Publicista Petr Holec napsal pár slov k blíží…