Poslanci dochlastali, uvádí doslova bulvár

7. 3. 2014 10:36

Poslaneckou sněmovnu postihl „suchý zákon“. Píše o tom bulvární deník Blesk a připisuje si za to i zásluhy. To že něco takového už bylo potřeba, dokládá svědectvím Jaroslavy Jermanové z ANO: „Není nic příjemného, když v sálu vidím několik potácejících se postav…“ řekla Blesku a sama se o změnu zasadila.

Poslanci dochlastali, uvádí doslova bulvár
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslava Pokorná Jermanová
reklama

Anketa

Podporujete zákaz prodeje alkoholu ve sněmovně?

96%
4%
hlasovalo: 5149 lidí

Blesk se domnívá, že předseda sněmovny Hamáček se rozhodl řešit pití alkoholu na půdě dolní komory po sérii článků deníku. Včera Jan Hamáček vyhlásil ve dnech schůze zákaz podávání alkoholu v klubových a stravovacích zařízeních komory.

„Není nic příjemného, když v sálu vidím několik potácejících se postav, které si následně musí odvádět předsedové klubů, protože dělají hluk,“ popisovala své zkušenosti Jaroslava Jermanová, která zákaz navrhovala a u mnohých poslanců sklidila jen kritiku. Alkohol prý chutná poslancům napříč politickými stranami. Není to specialita pouze některé z nich.

„Poslanci dochlastali"

„Je to krok správným směrem,“ řekl Hamáček. Jenže Blesk hned připomíná jeho nedávná slova, kdy prosazoval, aby se vše nechalo na odpovědnosti jednotlivý politiků.

Nejčtenější deník v zemi Blesk o zákazu pití ve sněmovně informuje pod titulkem „Poslanci dochlastali". Jestli je to pravda, však ještě uvidíme. Někteří politici totiž upozorňují, že kdo chce pít, možnost si najde. Může si zaskočit do své sněmovní kanceláře, kde zákaz údajně neplatí, nebo mít v náprsní kapse tzv. „plácačku“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: dkr
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Boj s nemocnými. Agresivní pacienti. Babiš odhalil, co se děje v nemocnicích. A vy, chřipečkáři...

21:24 Boj s nemocnými. Agresivní pacienti. Babiš odhalil, co se děje v nemocnicích. A vy, chřipečkáři...

„Já vím, že mi píšete, kdy půjdou děti do školy, jak to bude na horách a další věci. Ale teď musíme …