Poslanec Holeček vyzývá obviněné ústecké představitele k odstoupení z funkcí

23.04.2014 14:42 | Zprávy
autor: jma

Poslanec ODS Radim Holeček ve svém dnešním prohlášení, reagujícím na aktuální události, vyzval představitele města Ústí nad Labem primátora Víta Mandíka a předsedu ústecké ČSSD Arno Fišeru k rezignaci na zastávané veřejné funkce.

Poslanec Holeček vyzývá obviněné ústecké představitele k odstoupení z funkcí
Foto: Karel Pešek
Popisek: Radim F. Holeček

V prohlášení, jehož plné znění je redakci ParlamentníchListů.cz k dispozici, poslanec rekapituluje dění posledních hodin: „Primátor statutárního města Ústí nad Labem a spolu s ním i člen rady města Ústí nad Labem a starosta městského obvodu Ústí nad Labem – Severní Terasa v jedné osobě, oba ČSSD, jsou podezřelí z porušení povinnosti při správě cizího majetku a zneužití pravomoci úřední osoby.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

19:25 Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

Vládní zmocněnec pro klimatickou politiku Filip Turek (Motoristé) naznačil, že prezident Petr Pavel …