Poslanec Ondráček dostal medaili od Svazu bojovníků za svobodu. Forum24.cz spustilo tirádu

20.10.2018 18:18 | Zprávy
autor: mp

Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček obdržel tento týden ocenění od Českého svazu bojovníků za svobodu (ČSBS). Pamětní medaili s nápisem Za vlast a za svobodu mu předal předseda svazu Jaroslav Vodička. Vyplývá to z fotografií na Ondráčkově facebookovém profilu, ze kterého vše pohotově převzal a okomentoval například web Forum24.cz.

Poslanec Ondráček dostal medaili od Svazu bojovníků za svobodu. Forum24.cz spustilo tirádu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Při svém rezignačním projevu označil Zdeněk Ondráček poslance pravého spektra poslanecké sněmovny za demokratickou žumpu

Ondráček se před listopadem 1989 účastnil policejních zásahů proti účastníkům protirežimních demonstrací.

Ondráček na facebooku uvedl, že ocenění jeho spolupráce s ČSBS bylo nečekané. Za co konkrétně medaili dostal, Ondráček neuvedl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Paní ministryně,

Vy se podle všeho snažíte rozvolnit nějaká rozpočtová pravidla. Já se ptám proč? Není to pro nás do budoucna nebezpečné? Nezadlužíte tím další generace? Co by mě také zajímalo, kde přesně a kolik jste dokázala uspořit nebo to plánujete, pravda je, že teď jste ministryně chvíli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Moravec brutálně proti ČT. Teď se ukázalo, o co šlo. Bude soud?

13:13 Moravec brutálně proti ČT. Teď se ukázalo, o co šlo. Bude soud?

TÝDEN V MÉDIÍCH Sudetoněmecký sjezd v Brně podle Petra Žantovského ukazuje, jak část médií zlehčuje …