Poslední pravicová vláda? Zdraží, mnozí si to dovolit nemůžou. Přijdou exekuce. Na Babiše budeme vzpomínat, bojí se psychiatr

16.10.2021 10:06

Psychiatr Tomáš Rektor cítí, že bude zle. Má obavy, že bude tak zle, že lid ještě bude vzpomínat na Andreje Babiše (ANO) jako na dobrého premiéra.

Poslední pravicová vláda? Zdraží, mnozí si to dovolit nemůžou. Přijdou exekuce. Na Babiše budeme vzpomínat, bojí se psychiatr
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Fiala

Anketa

Chcete Andreje Babiše za příštího prezidenta?

69%
19%
hlasovalo: 40922 lidí
Ceny energií, ale i benzínu, potravin a dalšího zboží letí vzhůru. V případě cen elektřiny a plynu letí téměř do galaktických výšin. Lidé, kteří mají přiměřený příjem, mohou hledat cesty, jak něco málo ušetřit, mohou si nechat např. na střechu rodinného domku či bytového bloku nainstalovat fotovoltaický panel nebo koupit ekologičtější kotel a tak podobně.

Jenže v České republice žijí i stovky tisíc lidí, kteří si takovéto úspory již nemohou dovolit. Nemají z čeho šetřit. Maminky samoživitelky nemají na koupi nového kotle. Někdy stěží mají na koupi školních potřeb a svačin. A těmhle lidem musí vláda pomoct, ať už je levicová, nebo pravicová.

„Další zdražování budou nepochybně následovat. Nůžky se rozevírají, pro někoho je budoucnost zelenější, pro někoho černější, máme vládu velmi pravicovou a jsem tomu rád, přesto, pokud někdo nepřevezme roli Venezuely, bude to na dlouho pravicová vláda poslední a možná budeme na vládu A. Babiše (vzpomínat) s úctou a respektem,“ napsal Rektor na facebooku.

PsychiatrRrektor varuje Fialovu vládu

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

EU nás uvedla v omyl s očkováním. Babiš vytáhl silné info

19:41 EU nás uvedla v omyl s očkováním. Babiš vytáhl silné info

„Kdo za to může? Co nám říkala celý rok Evropská komise? Že když dosáhneme 70 procent proočkování do…