Povolit kouření, učitelům dát 35 tisíc. Podívejte se, co všechno chystá na voliče ODS

22.04.2017 12:01

Pokud ODS bude moci po volbách ovlivňovat vládu, zasadí se o trvalou výjimku, aby Česko nemuselo přijímat euro, zruší plošný zákaz kouření v restauracích a učitelům slibuje průměrný plat minimálně 35 tisíc korun. I takové programové sliby strana uvádí v rámci volebního programu nazvaného Silný program pro silné Česko. Informoval o tom server iDnes.cz.

Povolit kouření, učitelům dát 35 tisíc. Podívejte se, co všechno chystá na voliče ODS
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda ODS Petr Fiala
reklama

Upozorňuje, že program strana zveřejnila na své sobotní programové konferenci v Národním domě na Vinohradech, které se účastní také strana Soukromníků.  Obsahuje 190 konkrétních kroků, podle ODS „pro lepší život“. V letošních volbách bude ODS kandidovat s podporou Soukromníků.

Celý text je ZDE

Jedním z pilířů programu občanských demokratů jsou nízké a jednoduché daně. Strana počítá se společným zdaněním manželů, se zavedením patnáctiprocentní sazby z hrubé mzdy místo danění superhrubé mzdy či s možností posílat jednou procento ze sociálního pojištění jako příspěvek na důchod přímo svým rodičům nebo prarodičům v penzi.

Skončit musí podle ODS elektronická evidence tržeb, kterou prosadila současná vláda, kontrolní hlášení, limity výdajových paušálů pro živnostníky i plošný zákaz kouření v restauracích.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vam
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Včera jsem byl v restauraci. Vedle Piráti, další stůl okamurovci, socani, černoprd*lníci... A v rohu sám Babiš. Štěpánek zveřejnil ohromující FOTO

12:35 Včera jsem byl v restauraci. Vedle Piráti, další stůl okamurovci, socani, černoprd*lníci... A v rohu sám Babiš. Štěpánek zveřejnil ohromující FOTO

Hudebník a člen Trikolóry Petr Štěpánek se pracovně vypravil do prostor Poslanecké sněmovny, aby s h…