Povzbudivý vzkaz Zemanovi. A zpráva o svátku 28. října

27.10.2021 18:00 | Zprávy
autor: vef

I když je prezident Miloš Zeman stále hospitalizován v Ústřední vojenské nemocnici, oslavy státního svátku 28. října na Pražském hradě proběhnou. Informovala o tom Kancelář prezidenta republiky, jež zároveň uvedla text přání, které bylo prezidentu doručeno. Od koho bylo?

Povzbudivý vzkaz Zemanovi. A zpráva o svátku 28. října
Foto: Repro CNN Prima NEWS
Popisek: Prezident Zeman podepisuje v nemocnici svolání PSP ČR

Kancelář prezidenta republiky předala prezidentu Zemanovi přání pracovníků a příslušníků Kanceláře prezidenta republiky, Vojenské KPR, Správy Pražského hradu, Lesní správy Lány, Útvaru pro ochranu prezidenta České republiky Policie ČR a Hradní stráže, dané na Pražském hradě v uplynulých dvou dnech. „Vážený pane prezidente, dovolte, abychom Vás upřímně pozdravili u příležitosti nadcházejícího státního svátku 28. října, dne vzniku samostatného československého státu. Přejeme Vám za sebe i za naše blízké hodně sil a brzké uzdravení,“ píše se. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Kolikátí v pořadí jste na summitu NATO mluvili vy?

Opravdu jste mluvili mezi prvními? Vždyť ani za vás jste nedávali do společné obrany ty dvě procenta, což nechápu proč, když pořád mluvíte o obraně jako o absolutní prioritě a podle mě důležitá opravdu je.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

S kým se to ten váš Pavel fotil? Přišlo nám ze Slovenska

4:44 S kým se to ten váš Pavel fotil? Přišlo nám ze Slovenska

Petr Pavel se na festivalu Pohoda nesetkal jen se Zuzanou Čaputovou, ale také s dvojicí, o které se …