Pracovní přetížení a stres? "Zelený" náměstek brněnského primátora má žloutenku

17.10.2016 17:02

Náměstek brněnského primátora Martin Ander ze Strany zelených má žloutenku typu A. Hospitalizovaný je v brněnské Fakultní nemocnici. Jak však uvedl server Deník.cz, který informaci přinesl, pracovat nepřestane.

Pracovní přetížení a stres? "Zelený" náměstek brněnského primátora má žloutenku
Foto: Brno-stred.cz
Popisek: Nová radnice v Brně

„V době, kdy máme k dispozici internet, je izolace relativní pojem,“ uvedl náměstek ke skutečnosti, že následující týden bude v izolovaném nemocničním pokoji. „Nemám ani žádné akutní problémy, proto přípravu projektů, na nichž pracuji, ani komunikaci s kolegy z magistrátu nijak neomezím,“ dodal.

Kde nebo kdy virus chytil, netuší. Podle jeho názoru jde o souběh několika různých faktorů. „Určitě hrálo roli, že jsem dlouhodobě pracovně přetížený a ve stresu. Navíc už jsem v minulosti měl problémy s onemocněním jater, proto mohla být oslabená a náchylnější k nákaze,“ řekl.

  • Původní text ZDE

Vyšetření musí podstoupit také nejbližší okolí – rodina a někteří pracovníci magistrátu. Jak uvedl mluvčí brněnské radnice Filip Poňuchálek, budou zde postupovat podle pokynů krajských hygieniků. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Mluvčí elfů: Když mluví o svobodě Volný, není to, jako když o ní mluvil Václav Havel. Diskutovat může jen seriózní partner

18:48 Mluvčí elfů: Když mluví o svobodě Volný, není to, jako když o ní mluvil Václav Havel. Diskutovat může jen seriózní partner

Společnost pro obranu svobody projevu (SOSP) má nového nepřítele – internetovou skupinku tzv. Českýc…