Praha 6 bude platit pokutu čtvrt milionu za tendr. Rozhodl ÚOHS

10.02.2012 18:48 | Zprávy
autor: joh

Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže potvrdil květnovou pokutu 250 tisíc korun pro městský úřad v Praze 6 za tendr na odstraňování graffiti. Radnice uzavřela smlouvu s uchazečem, který nesplnil podmínky. Proti pokutě se odvolala, ÚOHS na ní ale trvá.

Praha 6 bude platit pokutu čtvrt milionu za tendr. Rozhodl ÚOHS
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ilustrační foto.

"Dospěl jsem k závěru, že nenastaly podmínky pro zrušení nebo změnu napadeného rozhodnutí," uvedl předseda antimonopolního úřadu Petr Rafaj. Podle něj má pokuta preventivní charakter a její výše je dostatečně odůvodněná. Proti tomuto rozhodnutí se radnice podle správního řádu už nemůže odvolat.

Městská část vinu odmítá

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Reparace

Pokud má být uzavřen mír mezi Ruskem a Ukrajinou souhlasíte nebo nesouhlasíte s tím, že Rusko musí Ukrajině zaplatit válečné škody ve formě reparací?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prohráli jsme volby? Balíme spacáky a hurá na Kavčí hory. Žantovský natvrdo o „lepšolidech“

9:07 Prohráli jsme volby? Balíme spacáky a hurá na Kavčí hory. Žantovský natvrdo o „lepšolidech“

TÝDEN V MÉDIÍCH Neúspěšní politikové umějí vyvolávat televizní krize. Ačkoliv se zaštiťují bojem o s…