Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: čtk
21
Pražské služby na Nový rok v 03:00 zahájí úklid centra metropole po silvestrovských oslavách. Úklid zajistí zhruba 120 pracovníků a 30 strojů. Stejně jako v předchozích letech počítají, že odvezou přibližně 35 tun odpadu. Podle primátorova náměstka Petra Hlubučka (STAN) Praha za úklid po silvestrovské noci zaplatí zhruba milion korun.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: čtk
Neměla byste se spíš zabývat otázkou, proč mladí a většinou vzdělaní lidé z kraje utíkají pryč? Že zde žije početná skupina Vietnamců je podle mě nepodstatné. Ostatně co vím, je kraj oblíben i Rusi a co z toho mají Češi?
Doručovací služby zažívají před Vánoci nejtěžší období v roce. S růstem počtu zásilek jde totiž ruku…