Pražští radní projednají první návrh rozpočtu

10.09.2013 7:55 | Zprávy
autor: dkr, čtk

Pražští radní dnes budou diskutovat o prvním návrhu rozpočtu pro příští rok. Ten počítá s běžnými výdaji ve výši zhruba 34,8 miliardy korun a s příjmy přibližně 44,2 miliardy korun. Na investice tak městu zbude zhruba 9,4 miliardy korun.

Pražští radní projednají první návrh rozpočtu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Na pražském magistrátu pokračuje reorganizace

Pražští radní by měli schválit novelu vyhlášky o hazardu a čerpání další tranše od Evropské investiční banky (EIB) ve výši 2,5 miliardy korun na dostavu metra A do Motola.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

A proč jste tu valorizaci rodičáku neprosadili dřív?

Za vaší vlády? To podle vás stát na rodiče taky kašlal? Minulá vláda dokonce zrušila dost výhod pro rodiče. Třeba školkovné a vy jste u toho svítili. Jsem pro valorizaci, je potřeba, jen kritizovat jiné za něco, co jste sami neudělali, není to pokrytecké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Chcete se smířit? Nelezte druhému domů.“ Umělci udeřili na landsmanšaft

20:10 „Chcete se smířit? Nelezte druhému domů.“ Umělci udeřili na landsmanšaft

„Snaha dodatečně smiřovat, co je smířeno, se neodbytně vlamuje do otevřených dveří. Celá tato akce j…