Před Lidovým domem stavěj šibenici. Erik Best sepsal drsnou písničku pro Bohuslava Sobotku

19. 10. 2015 14:05

Novinář Erik Best na webu Final Word napsal nový text písničky Johnnyho Cashe „25 minutes to go“. Původní verze je o posledních chvílích odsouzence před popravou. Bestova verze je o následujících jedenácti měsících vlády premiéra Bohuslava Sobotky. Moc rozdílné překvapivě nejsou.

Před Lidovým domem stavěj šibenici. Erik Best sepsal drsnou písničku pro Bohuslava Sobotku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Bohuslav Sobotka

„Před Lidovým domem stavěj šibenici, mám jedenáct měsíců a dost,“ začíná nová Bestova verze známé písně Johnnyho Cashe. Místo o odsouzenci na smrt je však řeč o funkčním období premiéra Bohuslava Sobotky.

Celý text písně zde

„Do OKD se znovu pouštěj Ištvan a Šlachta, už jen osm měsíců a dost,“ zpívá si Sobotka. V dalších slokách přijde řeč na Chovance a Babiše, kteří jsou Sobotkovými katy, i na Petra Kellnera, který „couvá a nehodlá mi dát ty prachy“.

Vše však skončí jinak než příslovečnou šibenicí – jen novými volbami. „Moje šance uvadaj, ANO roste do nebe, zbývaj mi dva měsíce a dost. Snad mi nechaj aspoň křeslo premiéra, už jen 30 dnů a dost,“ píše Best a zakončuje svou píseň volebními výsledky, kdy Sobotky bylo „zřejmě už dost“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: spa

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nečas byl obětí dominy a slaboch! A paní Talmanová by měla dokázat své závažné obvinění, nebo se omluvit. Topolánek s manželkou vytáhli na světlo kauzy Nečase a Dalíka. A je zle

20:25 Nečas byl obětí dominy a slaboch! A paní Talmanová by měla dokázat své závažné obvinění, nebo se omluvit. Topolánek s manželkou vytáhli na světlo kauzy Nečase a Dalíka. A je zle

ANKETA Je Petr Nečas oběť? Ano. Na tom se s kandidátem na prezidenta Mirkem Topolánkem řada poslanců…