Před rokem Landa vyhrožoval na Slavících. Dnes je ticho po pěšině

23.11.2013 9:35 | Zprávy
autor: mp

Lidé, kteří se v loňském roce dívali na České slavíky, byli svědky zvláštní události. Zpěvák Daniel Landa vystoupil na pódium, prohlásil, že hodlá bojovat proti zdejším a každý, kdo se nepostaví korupci, bude mít co dělat s kouzelníkem Žito 44. To mělo být Landovo nové jméno. Server Blesk.cz rozebírá situaci rok poté.

Před rokem Landa vyhrožoval na Slavících. Dnes je ticho po pěšině
Foto: Facebook.com
Popisek: Facebookový profil nové identity Dana Landy

„Rok tady teď budu rotovat po světě, budu nasazovat svůj život ve vrcholových sportech, abyste věděli, že to myslím vážně. A kdo se nepostaví proti korupci, tomu ublížím,“  vyhrožoval Landa v přímém přenosu. Po roce je ale ticho a klid. Landu si teď občané mohou pamatovat ze seriálu České televize, České století, kde v období Mnichovské krize vystupuje Landa v roli pozdějšího kolaboranta Emanuela Moravce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Vy opravdu věříte v probuzení a osvětu v Bruselu?

Myslíte, že tam začnou uvažovat politici racionálně? A jak se vlastně díváte na naše členství v EU? Jste pro nebo byste raději, kdyby ČR z EU vystoupila?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Ani ruku podat, natož summit.“ Pavel čelí tvrdé palbě kvůli koruně

18:45 „Ani ruku podat, natož summit.“ Pavel čelí tvrdé palbě kvůli koruně

„Je třeba opustit jakýkoliv zbytek sentimentu nikoliv s korunou, ale s tímto prezidentem. Přijetí eu…