Představte si: Nagyová-Nečasová by si svůj trest mohla třeba odpracovat. A unikl zásadní dokument

26.05.2015 7:32 | Zprávy
autor: ste

Kauza Nagyová by se měla podle deníku MF DNES jmenovat spíše kauza „Kovanda.“ Míní tak z toho důvodu, že státní zástupce Rostislav Bajger navrhl nejvyšší trest, přesněji tři roky a deset měsíců právě Milanu Kovandovi, který býval generálem tajné služby. Pro Nagyovou chce tři a půl roku, tedy o čtyři měsíce méně, ale nepodmíněně. Advokát Nagyové-Nečasové, ale požaduje alternativní trest.

Představte si: Nagyová-Nečasová by si svůj trest mohla třeba odpracovat. A unikl zásadní dokument
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jana Nagyová

„Asi jsem největší lump,“ komentoval Kovanda návrh státního zástupce. Podle MF DNES je prý činnost v celé kauze velice podobná s jeho předchůdcem Ondrejem Páleníkem. Kovanda si však najal na sledování první ženy bývalého premiéra Petra Nečase soukromou agenturu, což je závažnější, než v případě Páleníka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

EET

Já pořád nechápu jedno. Jak EET řeší problém s šedou ekonomikou, když zákazník má na výběr – buď levněji, bez faktury nebo účtenky nebo dráž s ní. A co myslíte, že si většina zákazníků zvolí? A jak tuto praxi, která je běžná, řeší EET?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Ruské tanky, ruský zákon“. A tak prohrajete i další volby, vzkazuje Holec opozici

21:45 „Ruské tanky, ruský zákon“. A tak prohrajete i další volby, vzkazuje Holec opozici

Část opozice a jí blízkých médií po volbách ještě přitvrdila v rétorice, která jim už jednou prohrál…