Předvolební slovo analytika Kollera: Při sledování zuřivého tažení proti Babišovi jsem si vzpomněl na událost před lety. Rozhovor se dvěma příslušníky české tajné služby...

16.10.2017 20:51

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Letošní volební kampaň je extrémně špinavá, protože jde o mnoho, uvádí ve svém komentáři analytik Martin Koller, podle něhož jsou na jedné straně hnutí a strany, které jsou všemožně umlčovány a napadány, a na druhé jiné, kterým se dostává všemožné masivní podpory. A obsáhle vše vysvětluje.

Předvolební slovo analytika Kollera: Při sledování zuřivého tažení proti Babišovi jsem si vzpomněl na událost před lety. Rozhovor se dvěma příslušníky české tajné služby...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Koller
reklama

Pár dnů před volbami

Při sledování zuřivého tažení proti Andreji Babišovi jsem si vzpomněl na událost před několika lety. Měl jsem rozhovor s dvěma příslušníky nejmenované české tajné služby. Za spolupráci mi nabídli jakoukoli bezpečnostní prověrku a zneviditelnění mojí složky z období práce pro vojenskou kontrarozvědku. Už to ukazuje úroveň a smysluplnost slavných bezpečnostních prověrek.

Konec konců ji dostal i současný zaměstnanec ministerstva vnitra Jakub Janda. Protiruský demagog bojující za takzvané evropské hodnoty, z nichž se slušnému člověku zdvíhá žaludek, musel předčasně ukončit úspěšné studium na Univerzitě Karlově za podivných okolností, které si mohou čtenáři domyslet. V normální zemi by něco takového vedlo k tomu, že bezpečnostní prověrku by nemohl dostat. A podobných prověrkářů je na české politické scéně, ale i ve státní správě plno. Stačí připomenout bývalého ředitele licenční správy MPO i jiné tamní pracovníky.

Neuvěřitelná arogance a evidentní diletantismus novodobých estébáků vedly k tomu, že jsem jejich nabídku rázně odmítl. Mimochodem, velmi mi připomínali dvojku pánů z pražské rezidentury americké CIA, kteří vynikali byrokratickou omezeností, s nimiž jsem měl možnost hovořit na obdobné téma. A tak trochu se podobali policejním aktérům ozbrojeného přepadení řidiče v gangsterském stylu poté, co upozornili státní zaměstnance (!) blikáním na to, že porušují pravidla silničního provozu. Dost ubohý výsledek 27 let svobody, lidských práv a demokracie. Například v USA po zkušenostech s tamní policií si něco takového nedovedu vůbec představit.

Tím jsem jen chtěl na úvod připomenout, pro následnou intelektuální diskuzi plnou nadávek, avšak postrádající argumenty, že jsem nikdy nepracoval pro předlistopadovou StB (spolupráci jsem přímo odmítl), stejně jako pro ni nepracoval například Andrej Babiš bez ohledu na to, co na něj ještě účelově vyrobí.

Zato jsem byl první důstojník na straně OF, svědkové stále žijí, a pracoval jsem pro BIS na několika bezpečnostních kauzách. To vše výrobce špíny, v jiných případech i lží na objednávku politruků z ministerstva obrany a jejich předlistopadový soudruh, tehdejší redaktor Echo 24 Pavel Baroch (aktuálně údajně časopis Týden) zapomněl, když proti mě zahájit mediální štvanici a prodával na internetu části mého spisu, které mu k tomu poskytli pracovníci ÚSTRu. Jiní se nechali vydírat, podepsali, jsou hrdiny současné demokratické politické scény a v Bruselu i v ČT rozdávají rozumy a jako kandidáti na všemožné politické funkce bojují o hlasy voličů.

Obecně lze konstatovat, že letošní volební kampaň je extrémně špinavá, protože jde o mnoho. Pokud se podaří na základě kriminální kauzy vyrobené na objednávku odstranit Andreje Babiše, stane se ANO filiálkou TOP 09, Merkelové a Bruselu řízenou pražskou havlérkou a jejím reprezentantem Stropnickým, který předal polovinu naší armády Bundeswehru Merkelové a sudeťáků. Pokud někomu nedochází, či nechce docházet, co Stropnický provedl, tak především plivl na naše odbojáře v době první i druhé světové války. Zde bych připomněl nejen otázku napáchaných škod a morální viny jak Německa obecně, tak především sudeťáků, ale další zásadní fakt. Naše republika požadovala po válce vydání 1500 válečných zločinců, ale poválečné, údajně demokratické Německo podporované z USA nevydalo prakticky žádného. Část z nich tam nebyla stíhána vůbec, další odešly s tresty, které jsou výsměchem spravedlnosti. A tak vypadá v praxi celý přístup Německa k naší zemi. Je to arogantní a pokrytecké kořistnictví s podporou EU. Stropnický vrátil dějiny o sto let zpět do doby, kdy naši vojáci museli bojovat i v rámci nejen rakušácké, ale i německé armády v Palestině a na západní frontě a české vlastence kati těchto armád věšeli. Podřízení poloviny pozemních sil Německu a jejich zařazení do 10. tankové divize Bundeswehru není spolupráce. A prý dostává naši armádu do kondice a modernizuje ji bez korupce. Až na velmi podivný start výběrového řízení na bojová vozidla pěchoty, kde je už předen určený německý typ Puma, který je nejdražší a nejméně vhodný pro naši armádu. Zato se jedná o zcela jistě nezištnou přihrávku zemi Merkelové a sudeťáků. Celé je to postupně rozebíráno v časopise Security.

Další ukázkou je z tohoto hlediska známý nezištný vlastenec Telička, který nejprve získal koryto jako přítel v ČSSD, poté u společnosti Volkswagen, následně u kamaráda ČSSD a OKD Bakaly a nakonec s pomocí ANO v Bruselu. Najednou mu Andrej Babiš, s jehož pomocí získal plat europoslance, nevoní, a jako záminku k pravděpodobně opět nezištné dezerci používá jakési spojení Babiše a prezidenta Zemana. A takových opor českých národních zájmů se v ANO najde víc, zatímco vlastenci v ANO typu poslance Chalupy se dostávají v kandidátkách na nevolitelná místa. Naštěstí lze kroužkovat, na což by voliči ANO neměli zapomínat.

Další obětí špinavé propagandy je Tomio Okamura. Když ho nelze obvinit z nějaké zlodějiny a zpronevěry, protože se 27 let nepodílel na budování české demokracie, vytáhne se univerzální ruská karta a je z něj pomalu Putinův špion. A kdože ji nevytáhne jako jeho bratr. Sice sám říká, že nemůže nic dokázat, ale poháněn pravděpodobně nekřesťanskou závistivostí aspoň pomlouvá. Raketově rostoucí lidovec a údajný křesťan Hayato Okamura vstoupil do partaje přede dvěma lety a je již na pátém místě kandidátky. Pokrytecky podporuje migraci a bez váhání by svěřil malé děti opatrování dvojicím homosexuálů. Měl by začít svými, ať už čtyřmi svojí manželky, nebo jedním společným. Pravděpodobně nikdy nečetl Bibli a především příběh o Kainovi a Ábelovi. V boji proti vlasteneckým politickým stranám je každý dobrý.

V neposlední řadě můžeme jmenovat reprezentanta strany svobodných Macha. Je to vedle Okamury a některých reprezentantů KSČM jediný politik, který má stále stejné názory, jimiž podporuje svobodu naší země a v naší zemi a především odchod z EU korupce, totality a parazitů. Vzhledem k tomu, že má rovněž minulost bez evropských projektů a podobných odklánění peněz, snaží se média aspoň minimalizovat jeho prezentaci. Poté, co shromáždění jeho příznivců napadlo jakési individuum, vytvořili teorii, že prohnaný Mach si tuto akci zaplatil proto, aby se zviditelnil. Ještě že mu v tom nepomáhal prohnaný Putin. Svobodní by si určitě zasloužili silnější podporu. Podporu by si zasloužili rovněž Soukromníci, ale ty média rovněž přehlížejí, přesto, že reprezentují tvůrce značné části hrubého domácího produktu. Soukromníci se bohužel příliš úzce zaměřili na boj proti EET, kterým se v současnosti ohání kdekdo. Prakticky umlčet a odsunout z mediální prezentace se rovněž podařilo vlasteneckou stranu SPO, která podporuje prezidenta Zemana a má řadu dobrých odborníků a programových řešení.

Další stranou trvale pronásledovanou médii je KSČM, především její nejaktivnější reprezentant historik Skála. Nicméně rovněž předseda Filip má za sebou řadu velmi dobrých vystoupení, s nimiž je obtížné polemizovat pomocí argumentů. Komunisté se evidentně vydatně poučili jak z chyb předlistopadové minulosti, kdy ztratili důvěru občanů, tak podlézání cizím zájmům. Za 27 let se pravděpodobně dokázali nenamočit do žádné aféry a penězotoků, v nichž zmizely stovky miliard. Nebýt některých výroků soudružky Semelové mávající vyčpělým praporem stalinismu a potrhlých nápadů nemnohých jejinců označujících nepochopitelně Zelené a Piráty za novou levici, těžko bychom mohli komunistům něco vytknout. I mnozí předlistopadoví antikomunisté znechuceně konstatují, že vystoupení současných reprezentantů KSČM bývají mnohdy smysluplnější, než většiny jiných politiků. Vtip je v tom, že komunisté brzy nebudou třicet let u moci, takže odvolávat se na jejich chyby začíná být směšné. Pomalu by bylo načase, aby se z vlastních chyb začali učit i jejich kritici a protivníci. Bohužel něco takového není moc vidět. Reprezentanti velkých zavedených partají jsou evidentně přesvědčeni, že vládli výborně. Pravděpodobně hodnotí situaci podle svých kont.

Na jedné straně máme hnutí a strany, které jsou všemožně umlčovány a napadány, a na druhé jiné, kterým se dostává všemožné masivní podpory. V první řadě se jedná o Piráty, kteří se tváří pomalu jako vlastenecká strana a média je v tom všemožně podporují. Přitom Piráti, pomineme-li fakt, že piráti byli a jsou vrazi a lupiči jsou odnoží německé strany stejného jména. Ta úzce spolupracuje s německou stranou Zelených, která je v podstatě produktem německého ekonacismu. V současnosti jsou Zelení a Piráti v Německu oporou tamní sociání demokracie vedené primitivním eurodemagogem Schulzem, který podporuje totalitu a afroislámskou migraci. Piráti v Česku svým programem jednoznačně podporují migraci, tak genderové programy likvidace rodiny. O tom samozřejmě mlčí, protože naprostá většina voličů programy stran nečte a vychází z mediální propagandy. V jejím rámci Piráti pouze házejí populistickými hesly a volají, abychom je pustili na ně. Na koho? Na děti, aby je mohli svěřovat homosexuálům, nebo na vlastence, kteří brání afroislámské likvidaci rodiny a státu, migraci a rasistickým etnosociálním experimentům. Piráti nejsou protirežimní ani vlastenecká či sociálně laděná strana. Navíc se stále více potvrzují informace o spolupráci Pirátů s fašistickými bojůvkami Antifa, které jsou shodou okolností podporované i jednou z našich tajných služeb k útokům na vlastenecké demonstrace. Zde lze jen konstatovat, že současný název Antifa a jeho nositelé jsou stejně antifašističtí jako námořní lupiči-piráti, hrdinní bojovníci za spravedlnost podle románových předloh. Ale takové jsou evropské hodnoty. Z fašistů antifašisti a levičáci, z ničitelů vlasti a rodiny, kteří se označili za námořní vrahy a lupiče, protirežimní hrdinové. A média je v souladu s přáním EU srovnávají s vlasteneckými stranami. Piráti podporují totalitní programy EU, počínaje rozbíjením rodiny, napomáhají narkomafii propagací volné konzumace drog, jsou klonem Zelených. Nelze se zbavit dojmu, že jejich mazaný šéf a velmi dobrý manipulátor Bartoš si z pubertálních českých voličů dělá doslova legraci, počínaje názvem svojí strany. Pirátskou stranu lze je hodnotit jako podvod na voličích a dýku do zad všem vlasteneckým stranám a politikům, kterým mají s pomocí masivní mediální kampaně, lží a pokrytectví sebrat hlasy.

Anketa

Jak ovlivní případ lithium sněmovní volby?

hlasovalo: 4251 lidí

Strana zelených, která se kdysi zabývala ochranou přírody, je dnes stejně ekologická jako lidovci křesťanští a sociální demokraté levicoví a sociální. Zelení se ukázali jako největší podpora islámu v EU, takže jsou prakticky nevolitelní. Nicméně i tak mají mediální podporu. Dnes se tématu islamizace a migrace vyhýbají a schovávají se za ekologii, z níž si udělali miliardový kšeft a tunel cestou solární, větrníkové a řepkové zlodějiny. Nejlepší je komedie jejich vůdce, který obviňuje svého otce ministra obrany z toho, že podporuje Babiše a dokonce proti šéfovi ANO v médiích vystupuje. Přitom ANO dlouhodobě zelené podporuje. V boji o moc a peníze není žádná komedie dost špinavá.

Kromě Pirátů si platí maximální propagandu ČSSD, včetně vhodně upravených předpokladů výsledků voleb, samozřejmě směrem nahoru. Z kandidátek byli odstraněni všichni, byť jen trochu vlastenečtí politici typu Humla, nebo Škromacha, kteří se kdysi živili na rozdíl od současného vedení ČSSD poctivou prací mimo politiku. Poté, co byl trochu do pozadí odsunut trapný Sobotka, který příliš podlézal EU, předvádí nám svoje divadelní číslo ministr zahraničí. Tu ho rybáři plácají přes zadek, jinde poskakuje v čele demonstrace a především rozdává nesplnitelné sliby. Je z něj najednou největší bojovník proti levné práci. ČSSD je v politice čtvrt století a za tu dobu neudělala proti levné práci v cizáckých robotárnách nic. Najednou dělá přesný opak? Stejné je to s heslem o důstojném stáří. Proč ČSSD neprosazovala dřív nápravu výpočtu důchodů, které plošně snížila dvojka Zaorálek-Drábek. Pár stovek nevyrovná ani inflaci, kterou vyvolat guvernér národní banky s následným růstem cen. Přišli jsme zbytečně o stamiliardy a vedení ČSSD tomu kývalo. Stejně kývalo na OKD a krádež lithia.

Především důchodci by se měli před volbami zamyslet. Mají zkušenosti, takže by neměli naletět na stále se opakující propagandu. To ostatně platí pro všechny. Každý by měl jít k volbám a hájit svoje zájmy, nikoli EU a všemožné protinárodní projekty-tunely. Každý by si měl uvědomit hlavní nebezpečí, která nás ohrožují.

Obecně největší nebezpečí představuje Evropská unie. Představuje kombinaci nesvobody, korupce, byrokracie, parazitování, rasismu a agrese. Je zaměřena na totalitu, rozbití států a ožebračení jejich občanů. Poté, co evropské velmoci ztratily kolonie v Africe, vytvořily si je ve východní a jižní Evropě. Ze současné EU je žalář národů. Slouhové EU se nám stejně jako kdysi rakušácká, nacistická a sovětská propaganda snaží namluvit, že bez nich nemůžeme existovat a že nás musí chránit. Je to drzá lež. Nejlépe na tom naše republika byla mezi světovými válkami, když jsme se zbavili rakouské okupace. Udělali jsme ohromný krok vpřed v demokracii a modernizaci státu. Za 27 let jsme se dostali do stejně ubohého postavení jako před říjnem 1918. Bez německé EU můžeme žít lépe, protože oni potřebují nás, naši práci, suroviny a produkty a ještě nás vyžírají a urážejí. Celá Evropa má Merkelové, Schulze a hloupé germánské hrabivosti a nadutosti plné zuby.

Anketa

Chcete Andreje Babiše za premiéra?

52%
48%
hlasovalo: 18273 lidí

Z EU vychází většina ohrožení naší země a národa. Snaží se naši zemi rozbít a udělat z ní bezprávnou kolonii, zničit národ a ožebračit. Typickým důkazem je právě důchodová politika. Důchodci jsou doslova systematicky ožebračováni. Cíle jsou dva. Především ušetřit peníze na všemožné projekty od vytunelovaných staveb po podporu afrických migrantů a povalečů v neziskovkách. Zde je neuvěřitelné, že migrant může bezpracně dostat podporu ve výši téměř dvojnásobku českého průměrného důchodu. Už v současnosti! Ve druhé řadě je cílem ožebračení důchodců vyvolat strach mladší generace a donutit ji spořit do soukromých fondů. Ty budou následně vytunelovány. Stačí se zeptat, proč nikdo z bojovníků za důchodovou reformu neprosazuje státní garantovaný důchodový fond, ale všichni soukromé tunely a milionová bezpracná koryta v nich, včetně ministra Pilného. Dokladem úrovně jakéhokoli politického systému je to, jak se chová ke svým starým a zasloužilým občanům, na jejichž práci dnešek staví. U nás se má kdejaký parazit lépe, než lidé, kteří celý život pracovali, takže hodnocení je evidentní.

Mohli bychom mluvit o rozvrácené armádě, kde rostou pouze platy, avšak kondice nikoli (dokladem je nedávný „odborník“ s granátem ve Vyškově), o juvenilní justici, která se připravuje brát heterosexuálním rodičům děti a dávat je do „výchovy“ pedosexuálům, o ilegálním pašování migrantů na naše území nevládními organizacemi, které přiznal bývalý premiér Sobotka, o školství, které ničí inkluze a ovlivňují nevládní organizace propagandou islámu, o nevládních či neziskových organizacích, které dostávají miliardy za to, že škodí naší zemi a národu, a to i z našich daní, o vytváření syndromu viny bílých, civilizovaných a pracujících, o snaze měnit historii podle zájmů EU a vytlačit pozitivní historické vzory ze škol, o migrantech, kteří přinášejí do Evropy záplavu nakažlivých nemocí, primitivismus, agresivitu a zátěž pro sociální systém, o snaze zlikvidovat hotové peníze a tím jakoukoli, byť minimální platbu mimo elektronicky kontrolované toky peněz, tedy bankovní fízlování a koncentrák, o demotivujícím systému sociálních dávek, které dostávají především ti, kteří nikdy nepracovali a pracovat nechtějí jako negativní vzor pro všechny ostatní, o žebráckých důchodech, o tolerování stále rozsáhlejší konzumace drog a obchodu s drogami, které ničí především naši mládež, o nahrazení pravdivých informací a zpravodajství v médiích propagandou a politickou korektností, o snaze vyvolat jadernou válku s Ruskem, o podpoře zfašizovaného režimu na Ukrajině, který přivedl zemi do občanské války a stále větší chudoby a v neposlední řadě o zuřivému odporu k tomu, aby se u nás referendum stalo vyjádřením vůle a zájmů občanské většiny jako ve většině civilizovaných zemí. Témat je mnoho a neměli bychom rovněž zapomínat na snahu zabavit našim občanům postupně legální zbraně. V posledním období se takto v Německu angažují zelení. Dovážejí ilegálně z Ukrajiny vlky, kteří začínají řádit v některých německých lesích. Zelení odstartovali kampaň na téma, že v přírodě už jsou přirození predátoři, takže je možno zrušit myslivce a odebrat jim zbraně. Místy už to začalo.

Připomeňme si před volbami, co nám různí politici říkali nejen před týdnem, ale rovněž před rokem, dvěma či pěti. Co která politická strana pro každého z nás doopravdy udělala a co říkala. Mnozí pouze slibují před volbami a dělají to už 27 let. Volme takové, kteří jsou vlastenečtí a snaží se zabránit evropské totalitě, ať se k nám snaží proniknout pod jakoukoli rouškou a pomocí jakéhokoli podvodu a propagandy. Nebuďme líní se před volbami zamyslet, protože jde o mnoho. Nedávejme hlasy pidipartajím a všemožným fýrerům, kterých se objevily desítky před několika měsíci, někdo jim zaplatil za likvidaci hlasů, které propadnou. Nanejvýš jim jde o získání státního příspěvku za více než 1,5% hlasů a tím koryt s pomocí volebních lístků nemyslících voličů, které z hlediska výsledku voleb propadnou. Jeden se oprávněně ptá, kde berou peníze na svoje kampaně. Volte svoje, nikoli cizí zájmy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Martin Koller
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Volný vystoupil. Všichni v šoku: Organizovaný zločin! Chystá se provokativní umrtí pacientů... Tady se vyrábí další Breivik, jestli někomu rupne v kouli. Varuji vás

17:15 Volný vystoupil. Všichni v šoku: Organizovaný zločin! Chystá se provokativní umrtí pacientů... Tady se vyrábí další Breivik, jestli někomu rupne v kouli. Varuji vás

Poslanec Lubomír Volný dnes opět na plénu Poslanecké sněmovny hovořil bez roušky. Mluvil mimo jiné o…