Přestanete se bát muslimů. Zařídí to vláda za vaše peníze

21.07.2015 7:14 | Zprávy
autor: vef

Česká vláda chystá kampaň, která má za úkol zlomit xenofobní odpor a strach české veřejnosti z příchodu patnácti set uprchlíků.

Přestanete se bát muslimů. Zařídí to vláda za vaše peníze
Foto: vlada.cz
Popisek: Státní tajemník pro evropské záležitosti Tomáš Prouza

„Chápu, že se dneska lidé bojí. Když totiž slyší slovo muslim, jediné, co znají z médií, je řezání hlav a popravy. My potřebujeme rozbít tuhle masovou představu,“ řekl pro Hospodářské noviny vládní tajemník pro evropské záležitosti Tomáš Prouza.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Lochman, PhD. byl položen dotaz

Jak byste problém s drahou naftou a benzínem řešil vy?

Nebo byste ji právě neřešili, abyste lidi přiměli si pořizovat elektroauta? Uvědomujete si, že na to většina lidí nemá, ani že na to není ČR připravena? Jak třeba chcete řešit nabíjení na velkých sídlištích nebo vůbec místech, kde je problém vůbec zaparkovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rakušan s ansámblem vyjel do regionů. Jenže zase došlo na EU

20:30 Rakušan s ansámblem vyjel do regionů. Jenže zase došlo na EU

Rakušanův „Kabinet budoucnosti“ hostoval tentokrát ve Stráži pod Ralskem. Řešily se problémy regionu…