Prezident Zeman po týdnu promluví k roztržce s Ruskem. Projev vznikl nečekaně

25.04.2021 7:10 | Zprávy

Prezident Miloš Zeman dnes vystoupí s dvanáctiminutovým projevem ke kauze Vrbětice. Sdělila to televize Prima, která projev odvysílá.

Prezident Zeman po týdnu promluví k roztržce s Ruskem. Projev vznikl nečekaně
Foto: Hana Brožková
Popisek: Prezident republiky Miloš Zeman

Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček na twitteru informoval, že půjde o mimořádný projev. Už dříve uvedl, že se prezident ke kauze, která rozpoutala diplomatickou roztržku a nucené odchody ruských diplomatů z Česka i českých z Ruska, vyjádří v neděli. Podle kritiků Zemana Hrad k diplomatické roztržce s Ruskem, která začala před týdnem, dlouho mlčí.

„Projev vznikl nečekaně před začátkem natáčení Partie Terezie Tománkové v Lánech. Miloš Zeman projevil zájem o jeho realizaci těsně před začátkem rozhovoru, jehož přesné datum je domluvené již od března,“ informoval ČTK za televizi Prima Matěj Štýs. Televize Prima a CNN Prima NEWS odvysílají projev před začátkem pořadu. Projev televize Prima poskytne k odvysílání i dalším celoplošným televizím a médiím.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: čtk

Šmírování

Je evidentní, že se EU snaží prosadit to šmírovaná lidí za každou cenu. Zajímá mě, kdo za tím stojí a proč to pořád řeší, když co vím, je většina členských států proti? Nebo vy jste snad pro?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Letenky za 340 000 Kč pro dva poslance vyneseny ven

13:14 Letenky za 340 000 Kč pro dva poslance vyneseny ven

DENÍK POSLANKYNĚ Letenky pro dva poslance měly stát 340 000 Kč, takže Okamura tuto cestu škrtl, sděl…