Prezident Zeman se setká se zahraničními diplomaty

29.10.2014 6:10 | Zprávy

Prezident Miloš Zeman dnes s manželkou Ivanou na Pražském hradě přijme členy diplomatického sboru. Tradičního setkání se podle mluvčího hlavy státu Jiřího Ovčáčka zúčastní téměř 130 reprezentantů zahraničních zemí.

Prezident Zeman se setká se zahraničními diplomaty
Foto: Radim Panenka
Popisek: Prezident Miloš Zeman s ministrem Janem Mládkem při státní návštěvě Číny

Asi hodinová událost začne pozdravem českého prezidenta, po kterém vystoupí jménem zahraničních diplomatů apoštolský nuncius v Praze Giuseppe Leanza. Posléze budou Zemanovi představeni vedoucí zahraničních misí v Praze. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: luš, čtk

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Jak je to doopravdy?

Dobrý den, znám vás jako ekonomku. Teď kandidujete na kandidátce SPD. Zajímá mě tak, zda souhlasíte s tím, co SPD tvrdí o Ukrajincích, že jako Češi chudneme na tom, že poskytujeme pomoc a azyl? Nebo kde je problém, proč je naše životní úroveň podprůměrná? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vláda už oficiálně připravuje Česko na chudobu

4:44 Vláda už oficiálně připravuje Česko na chudobu

Česko se snaží zmírnit dopady rozšíření obchodování s emisními povolenkami na domácnosti, které dřív…