„S těmito dvěma budu dnes mluvit, ale nejsou to stále ještě kandidáti, jsou to lidé, kteří zatím byli doporučeni konzultačním týmem. Po té dnešní schůzce se mnou se rozhodneme, jestli zároveň budou kandidáti a jestli jejich jména pošleme do Senátu,“ řekl Pavel. Zemanová aktuálně působí jako místopředsedkyně ústeckého krajského soudu, Baxa soudí u NSS.
Prezident dodal, že o dnešní schůzce informoval předsedu Senátu Miloše Vystrčila (ODS). „Aby v duchu transparentnosti věděl, co se v tom procesu děje,“ vysvětlil.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
FactChecking BETA
Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.
Závislost na Rusku
Když budeme závislí na Rusku, tak nejenže mu tím pomůžeme, ale v konečném důsledku, jak nám to prospěje? Možná se teď ropa a plyn zlevní, ale co do budoucna? Proč vy i ostatní neusilujete hlavně o to, abysme nebyli závislí na druhých?
Uživateli nejlépe hodnocený komentář
| 8 | 0
Další články z rubriky
4:44 Člověk v tísni, OSF a další. Jsou stále v nejvyšších patrech politiky. Takto
Na Úřadu vlády zdaleka neúřaduje jen vláda. Sídlí tam i Rada pro nestátní neziskové organizace. Její…
- 21:04 Odkud se vzala? Pochybnosti kolem Wollnerovy nahrávky
- 22:00 Studenti demonstrovali. Ale jak to chodí jinde, to nevěděli
- 19:30 Když boj proti extremismu začne živit extremismus
- 16:55 „Teď se hraje podle našich pravidel. Ať se to líbí nebo ne.“ Poslankyně k protestům
- 14:11 „ČT není vaše, pane Moláčku. Je nás, občanů. A my poplatky nechceme.“ Dohra rebelie



