Prezident veřejně mluvil o onanii Jakuba Jandy. A už je tu silná protireakce: Miloš Zeman je prase!

31.07.2016 18:10

Dnešní vystoupení prezidenta Miloše Zemana z Lán sledoval i občanský aktivista a majdanista Tomasz Peszynski. Své řekl i teplický radní Dominik Feri (TOP 09).

Prezident veřejně mluvil o onanii Jakuba Jandy. A už je tu silná protireakce: Miloš Zeman je prase!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman při rozhovoru pro Blesk ze zámku v Lánech
reklama

„Bla bla bla bla bla bla uprchlíci bla blabla bla bla bla bla islám blaa bla bla bla bal bla bla teror blablabla bla bla bla bla bla volte mě bal bla bla bla bla bla bla,“ napsal na svůj facebookový profil Peszynski k dnešním slovům prezidenta Zemana, který by se v případě velké migrační vlny nebránil plotu na hranicích.

Vzápětí si také povšiml Zemanova hodnocení politiky německé kancléřky Angely Merkelové, kdy Zeman uvedl, že s otevřenou náručí vůči migrantům a politikou Merkelové nesouhlasí. „A víte, jak se pozná, že Merkelové politika je dobrá?“ zeptal se Peszynski. 

Poté, co Zeman zaútočil na Jakuba Jandu z think-tanku Evropské hodnoty, který v minulosti natočil také gay porno, Peszynski o prezidentu Zemanovi řekl, že je prase. „Zemanův útok na pana Jandu je asi 15té potvrzení, že Miloš Zeman je prase... Ani ho nebudu citovat. Je to pod moji úroveň,“ uvedl Peszynski. Zeman totiž v pořadu řekl, že člověk, který vydatně onanoval před kamerou, není důvěryhodný, neboť Česko potřebuje "ejakulaci myšlenek, nikoliv spermatu". 

Závěrem poté Peszynski sdílel fotografii koťátek. „Stejně jako se to dělá na západě u teroristů, tak i v případě Miloše Zemana, místo abych rozhořčeně citoval, jak ‚věcně‘ reagoval na Evropské hodnoty, sdílím koťátka,“ uvedl s tím, že existují jistá společenská tabu. „Běžně se například nebavíme o vyměšování, osobní hygieně a výrocích Miloše Zemana,“ uzavřel.

„Zeman by se nebránil protiuprchlickému plotu na hranicích. Zjevně si stále neuvědomil, že z naší republiky spíš víc lidí zdrhne, než do ní přijde,“ podotkl k Zemanovým slovům ironicky Feri. 

Fotogalerie: - Zeman z Lán

Prezident Miloš Zeman
Prezident Miloš Zeman
Prezident Miloš Zeman při rozhovoru pro Blesk ze z...
Prezident Miloš Zeman při rozhovoru pro Blesk ze z...
Prezident Miloš Zeman
Prezident Miloš Zeman

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Věra Jourová k nové Radě ČT: Budou muset ukázat, že to dělají dobře. A hned naskočily vzpomínky na Polsko a Maďarsko

20:37 Věra Jourová k nové Radě ČT: Budou muset ukázat, že to dělají dobře. A hned naskočily vzpomínky na Polsko a Maďarsko

Hostem Dvaceti minut Radiožurnálu byla dnes Věra Jourová, místopředsedkyně Evropské komise z hnutí A…