Závěr volební kampaně uchazeči o funkci prezidenta s výjimkou Zemana stráví poslední předvolební diskusí v Českém rozhlasu. Skončí minutu před otevřením volebních místností. Kandidáti se poté rozjedou do míst svého trvalého bydliště, kde budou volit. Většina bude hlas odevzdávat v Praze a jejím okolí. Pouze Michal Horáček odjede do Roudnice nad Labem, kde bydlí. Společně s manželkou a dcerou odvolí v Základní škole Karla Jeřábka.
Jiří Drahoš svůj hlas odevzdá společně s manželkou v pražských Lysolajích v tamní hasičské zbrojnici. Miloš Zeman bude tradičně volit v základní škole v Brdičkově ulici poblíž místa svého trvalého bydliště. Mirek Topolánek hlas odevzdá v základní škole v Bubenči, Pavel Fischer v Pitkovicích a Marek Hilšer v pobočce městské knihovny na pražském Pohořelci. Jiří Hynek bude volit v Jesenici u Prahy. Vratislav Kulhánek půjde k urně v Základní škole Jana Masaryka v Praze 2 a Petr Hannig se vydá do hudební školy v pražských Kunraticích.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: mp