Přijel ministr a lidé se šli oběsit, žertuje na účet Babišova muže Zimola z ČSSD

25.02.2014 12:21 | Zprávy
autor: adr

Jihočeský hejtman a poslanec sociální demokracie Jiří Zimola se ve svém článku „Co týden dal a co vzal" zaměřil na několik témat. Krátkým komentářem doprovodil jak hlasování o důvěře vládě Bohuslava Sobotky (ČSSD) nebo jmenování nové ombudsmanky, tak aktivity ministra životního prostředí Richarda Brabce (ANO) či závěr zimních olympijských her v Soči.

Přijel ministr a lidé se šli oběsit, žertuje na účet Babišova muže Zimola z ČSSD
Foto: Hans Štembera
Popisek: Hejtman Jiří Zimola

Vláda Bohuslava Sobotky (ČSSD) získala důvěru od 110 poslanců, což je 55 procent. Premiér by si měl podle hejtmana Jiřího Zimoly připomenout paralelu se slovy někdejší britské premiérky Margaret Thatcher, který prý kdysi řekla, že správný politik má mít popularitu 51 procent.

Celý článek hejtmana Zimoly najdete ZDE.

„Každé procento navíc je, podle ní, politický kapitál, který se má okamžitě investovat do prosazení nezbytných a nepopulárních opatření, jakých přináší každodenní politika nespočet. Tak do toho, pane premiére! Babiše se nebojme a na množství nehleďme!" vyzývá poslanec.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Veronika Vrecionová byl položen dotaz

Zrádci ve sněmovně

Smutníte, že jsou ve sněmovně zrádci. Proč jste jim ale umožnili, aby tam byli? Proč jste se nepokusili vyjednat třeba s Babišem koalici?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Neskutečná drzost.“ Šel mezi chvilkaře a zažil šok

13:58 „Neskutečná drzost.“ Šel mezi chvilkaře a zažil šok

Střet dvou světů v přímém přenosu. Videotvůrce Jakub Svoboda konfrontoval účastníky demonstrace se s…