Primátorem Opavy se stane Tomáš Navrátil z ANO

15.10.2018 16:28 | Zprávy
autor: mp

V Opavě koalici na magistrátu sestaví vítězné hnutí ANO, KDU-ČSL, Strana zelených, Piráti & Opavané a Občané městských částí Opavy. Primátorem bude Tomáš Navrátil z ANO. V čele města vystřídá sociálního demokrata Radima Křupalu.

Primátorem Opavy se stane Tomáš Navrátil z ANO
Foto: liberix.cz
Popisek: Opava

Memorandum zaručující spolupráci a ukončení vyjednávání podepsaly strany v neděli. Koaliční smlouvu chtějí podepsat v úterý.

„V neděli jsme podepsali memorandum o spolupráci ANO a dalších čtyř subjektů. Shodli jsme se i na personálním obsazení rady i na počtech jednotlivých křesel,“ uvedl Navrátil. Blíže zatím dohodu nechtěl specifikovat. Uvedl jen, že existuje shoda na tom, aby se stal primátorem, přestože jako jednička vedl kandidátku ANO do voleb Igor Hendrych. Už během kampaně ANO tvrdilo, že kandidátem na primátora bude právě Navrátil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

SMS

To takto ,,vyjednáváte“ s každým? Myslíte, že když budete ,,vyjednávat“ tak, jako jste předvedl s prezidentem, že něčeho pozitivního dosáhnete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pučista Pavel, potlesk a platba. Holec o nedělní akci „lepšolidí“

19:41 Pučista Pavel, potlesk a platba. Holec o nedělní akci „lepšolidí“

Po sporu mezi Hradem a ministrem zahraničí Petrem Macinkou svolává spolek Milion chvilek demonstraci…