Pro migranty je zapálení tábora příklad, jak urychlit cestu na evropský kontinent, myslí si Okamura

16.09.2020 13:11

Migranti na řeckém ostrově Lesbos si nadvakrát úmyslně zapálili uprchlický tábor. Ze shořelého tábora plánuje nyní migranty přijmout Německo. „Bouřili se proti karanténě. Část tábora lehla popelem, a protože to byla jen část, migranti následující večer založili další požár a tábor se jim podařilo spálit celý,“ vyjádřil se Tomio Okamura k situaci v Řecku na svém youtube kanále. A přidal další zajímavosti.

Pro migranty je zapálení tábora příklad, jak urychlit cestu na evropský kontinent, myslí si Okamura
Foto: JK
Popisek: Tomio Okamura
reklama
„Nelegální migranti na řeckém ostrově Lesbos si zapálili tábor, do kterého jsou umístění. Bouřili se proti karanténě. Část tábora lehla popelem, a protože to byla jen část, migranti následující večer založili další požár a tábor se jim podařilo spálit celý. Potvrdila to řecká vláda. A za odměnu si 400 těchto údajně nezletilých migrantů rozebere deset zemí Evropské unie. A pak se u nás můžou znovu opakovat zvěrstva, jako když vloni nelegální africký muslimský migrant s kriminální minulostí, který k nám přijel z Německa, znásilnil u Terezína českou nezletilou dívku. Pro migranty je tedy zapálení tábora bezesporu příklad, jak urychlit cestu na evropský kontinent,“ říká ve videu Okamura. 
 
 
Ten také upozorňuje na fakt, jak o situaci informoval Český rozhlas. „Nějaký „odborník na migraci“ tvrdil, že nikdo neví, jak požár vznikl, že tam policisté při potlačování nepokojů používali dýmovnice a byl prý silný vítr. Snažil se naznačit, že za požárem je řecká policie. To, že požár tu byl nadvakrát, tak nějak sluníčkářský Český rozhlas zapomněl,“ upozorňuje předseda SPD. 
 

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR
 
„Novináři překrucují fakta, protože se jim prostě nehodí do jejich obrázku uměle stvořeného hodného prchajícího „lékaře“ či „inženýra“ fakt, že to je několikanásobný žhář a násilník. A pak tu u nás máme prounijní politiky, kteří lidi, kteří se skutečně chovají, jako divoká zvěř, hodlají přijímat. Pochopitelně historka o dětech neobstojí. Nejde o malé děti, tedy miminka nebo děti předškolního věku, ale bezesporu opět půjde o takzvané náctileté bez doprovodu, tedy o mladé muže plné sil, kteří se vydávají za nezletilé. No, to je přesně to, co nám tu „chybí“ - party mladých gangsterů, kteří se přidají k hordám násilníků, kteří rabují a terorizují západní města,“ říká Okamura. 
 

Anketa

Považujete Miloše Zemana za lháře?

21%
79%
hlasovalo: 15818 lidí
 
A přidal další příklad. Občas se někdo diví, jak mohly davy lidí skandovat smrt Miladě Horákové. „Je to jednoduché, tenkrát ty davy zfanatizovala dobře cílená propaganda. Nejinak tomu je dnes. Média a někteří politici odvádí skutečně „dobrou práci“ a my tu máme lidi, kteří si na jedné straně skutečně přejí smrt mnohým nepohodlným politikům, a současně si přejí osídlit naši zemi dalšími násilníky,“ říká.
 
Podle Okamury je stěžejní, aby veřejnoprávní média přestala lhát a zkreslovat informace. „Nepřítel naší bezpečnosti a svobody je v prvé řadě nemyslící fanatik, který nehájí zájmy našich občanů, a propaganda, která takové fanatiky vyrábí. S tím je třeba něco dělat a s tím rozhodně něco dělat budeme,“ uvedl na závěr předseda hnutí SPD. 
 
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Barbora Richterová
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nebezpečná vakcína? Rychlý vývoj nevadí, ujišťuje odborník. Češi se bojí, bude je nutné informovat, padlo

22:50 Nebezpečná vakcína? Rychlý vývoj nevadí, ujišťuje odborník. Češi se bojí, bude je nutné informovat, padlo

Česko objednalo přes Evropskou unii vakcínu proti koronaviru pro 5,5 milionu lidí. Vakcína vyvinutá …