ProAlt protestuje na pražském Klárově. Proti Nečasovi

19.03.2012 17:55 | Zprávy
autor: par

V Praze se znovu protestuje proti vládě Petra Nečase. Pražský Klárov po 17. hodině obsadila iniciativa ProAlt. Podle informací agentury Mediafax je na místě dvě stě lidí, Česká televize odhadla lidí tři stovky.

ProAlt protestuje na pražském Klárově. Proti Nečasovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dnes již klasický transparent

Protestní akce by měla trvat jen hodinu, pak se demonstranti mají přesunout na Malostranské náměstí. Akce plynule navazuje na jarní protesty, které začal Týden neklidu, kterým chtěli akademici a studenti vyjádřit nesouhlas s chystanou vysokoškolskou reformou.

Iniciativa ProAlt pořádá demonstraci ve spolupráci s Akčním spolkem nezaměstnaných, Alternativou zdola, Ne základnám a dalšími organizacemi občanské společnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Je pravda, že Agrofert získal od státu dotace?

I když není vůbec jisté, jestli je EU proplatí? Co když ne? Vrátíte je? A proč vůbec čerpáte dotace, když se vám daří dobře? Neměli by být hlavně pro ty potřebné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rozumkův scénář: Až padne Putin, Česko může být cílová země migrantů

18:16 Rozumkův scénář: Až padne Putin, Česko může být cílová země migrantů

Migrační pakt začal platit a Evropa řeší, zda jí přinese větší kontrolu, nebo další spory. V pořadu …