Problémy u Konvičkovců? Hampl rezignuje, prý raději bude kandidovat do Senátu

22.04.2016 13:24

Místopředseda Bloku proti islámu Petr Hampl připravuje odstoupení ze své pozice. Původně měl vést kandidátku v krajských volbách, teď se ale rozhodl ucházet o křeslo v Senátu. „Abych mohl věnovat maximum času lidem na Berounsku, připravuji i rezignaci na pozici místopředsedy Bloku proti islámu,“ potvrdil pro ParlamentníListy.cz Hampl.

Problémy u Konvičkovců? Hampl rezignuje, prý raději bude kandidovat do Senátu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Sociolog Petr Hampl

K názoru dospěl po zahájení aktivit ve Středočeském kraji. „Ukazuje se, že je nad mé časové možnosti zvládnout celý kraj. Rozhodl jsem se pro racionálnější strategii. Proto se soustředím na senátní obvod Beroun, kde bydlím,“ reagoval pro ParlamentníListy.cz sociolog Petr Hampl, který už přímo citoval z připravovaného prohlášení. „Abych mohl věnovat maximum času lidem na Berounsku, připravuji i rezignaci na pozici místopředsedy Bloku proti islámu. Hlavní cíl zústává stejný. Vítězství v parlamentních volbách a odchod Sobotkovy vlády,“ dodal.

Hampl: Nahrál jsem video, které budu publikovat

Za koho přesně se bude ucházet o mandát v Senátu, ještě jasné není: „Rozhodně budu kandidovat s podporou Úsvitu, ale nedokážu teď přesně říci, jak to vše bude probíhat. Rozhodně ale budu kandidovat na Berounsku a s nějakou podporou Úsvitu a Bloku,“ vysvětlil Hampl. Další podrobnosti už nechtěl doplňovat: „Nahrál jsem video, které bude publikováno ve 14:00 hodin na stránkách Bloku proti islámu. V prohlášení říkám, že v budoucnu omezím některé aktivity,“ uvedl také ještě stále místopředseda BPI. 


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: dan

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tak se mi zase ozval... Pohlavní údy a konečníky létaly! Ivan Vyskočil se znovu střetl s mužem, který mu nabízel milion za odmítnutí vyznamenání od Zemana

8:05 Tak se mi zase ozval... Pohlavní údy a konečníky létaly! Ivan Vyskočil se znovu střetl s mužem, který mu nabízel milion za odmítnutí vyznamenání od Zemana

NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM Humbuk kolem sochy maršála Koněva v pražských Dejvicích i zastavení…