Proč lidé ignorovali Bartovu fotosoutěž? Přinášíme snímky, které to vysvětlují

02.06.2014 15:54 | Zprávy

Josef Barta, předseda republikové rady sedmičlenné „politické strany“ Občané České republiky (OČR), si nedávno v Parlamentních listech postěžoval: do fotosoutěže, kterou vyhlásil na téma „kde končí staré elektrospotřebiče“, mu nikdo neposlal ani jediný snímek.

Proč lidé ignorovali Bartovu fotosoutěž? Přinášíme snímky, které to vysvětlují
Foto: red
Popisek: Nepořádek ve zpracovatelském závodě společnosti D+P Rekont s.r.o.

Barta, který pod hlavičkou politické strany bojuje za více zakázek pro sebe a své kamarády ze šrotařského oboru, doslova napsal: „Bohužel obavy českého lidu z persekuce a umlčování pravdy i vláčení tiskem jsou tak velké, že nepřišla ani jediná fotografie.“

Na redakci se teď obrátil čtenář, který označil tato vzletná slova za úsměvná. Pořídil sérii snímků, které vypovídají o otřesném zacházení se starými spotřebiči, do soutěže je ale neposlal z jednoho prostého důvodu. Zachycují totiž katastrofální nepořádek ve zpracovatelském závodě společnosti D+P Rekont s.r.o., jejímž jednatelem je další bojovník za přerozdělení zakázek v odpadovém hospodářství a Bartův dobrý známý, Jiří Pejčoch.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: red

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Řidičák

Zajímalo by mě, jak je to s vaším avizovaným odevzdáním řidičáku? Nebo jste to jen tak plácnul, abyste se zviditelnil, což by bylo stejně hloupé, jako ta vaše rychlá jízda a je fakt, že vy politici rádi něco slibujete a pak couváte

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Žaloba k Baxovi na SPD a Stačilo. A Kysela mluví o zneplatnění a přepočítání výsledků

19:48 Žaloba k Baxovi na SPD a Stačilo. A Kysela mluví o zneplatnění a přepočítání výsledků

„Musely by se přepočítat výsledky,“ říká ústavní právník a poradce prezidenta Jan Kysela, co by se s…