Profesor Knížák se ozval Hájkovi kvůli tomu, co napsal o Zemanovi

04.04.2013 9:13 | Zprávy
autor: jav

Bývalý hradní vicekancléř Petr Hájek se rozohnil při sledování slavnosti vyvěšování vlajky EU nad Pražským hradem. Společná akce prezidenta Miloše Zemana a předsedy evropské komise José Manuela Barrosa mu připomněla nejtemnější okamžiky naší historie a Zemanův čin srovnal s jednáním prezidenta Emila Háchy. Výtvarník Milan Knížák to však vidí ještě hůře.

Profesor Knížák se ozval Hájkovi kvůli tomu, co napsal o Zemanovi
Foto: Repro Foto: ČT24
Popisek: Milan Knížák v pořadu Hyde park

„Jakmile ve středu v jedenáct dopoledne – pod dohledem kancléře Barrosa – vztyčí na Pražském hradě modrou říšskou vlajku s dvanácti pěticípými hvězdami, přestane být 'důchodce z Vysočiny' prezidentem republiky. Stane se 'státním prezidentem'. Po Emilu Háchovi druhým v pořadí,“ napsal Hájek ještě před slávou na prvním hradním nádvoří na svém webu Protiproud.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Kmotři

Jak je podle vás možné, že tu vládnou stále kmotři, jak sama tvrdíte? Co je podle vás špatně? Nemyslím fakt, že vládnou, ale jak je to možné? Nejde tomu zabránit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přegenerálováno. Vyšší důstojníci z osmdesátek by tu flákárnu zvládli. Fidler doporučuje Trumpovo řešení

18:15 Přegenerálováno. Vyšší důstojníci z osmdesátek by tu flákárnu zvládli. Fidler doporučuje Trumpovo řešení

HISTORIE BEZ HYSTERIE „Tady prostě za normálních podmínek funkci pro generála nenajdete. Maximálně p…