Profil Karla Gotta ožil! K českému národu míří tento silný vzkaz. A dojemné FOTO

31.03.2020 19:05 | Zprávy

Ivana Gottová, manželka legendárního zpěváka Karla Gotta (†80), napsala na sociální síť poděkování všem, kteří pomáhají seniorům v době koronavirové krize, a ocenila sounáležitost, kterou v těchto tíživých časech pozoruje mezi svými spoluobčany. Prozradila, že se chystají projekty spojené s jejím zesnulým manželem, které potěší jeho fanoušky.

Profil Karla Gotta ožil! K českému národu míří tento silný vzkaz. A dojemné FOTO
Foto: Vít Hassan
Popisek: Karel Gott s manželkou Ivanou

„Z celého srdce vyjadřuji podporu a obdiv všem, kteří v těchto dnech pečují jak o nemocné seniory v nemocnicích a různých zařízeních, tak o zdravé seniory doma. Sama dobře vím, jak láskyplnou péči, či výpomoc druhých, byť alespoň při nákupech, senioři ocení,“ napsala na úvod vdova Ivana.

Jako bývalá zdravotní sestřička vyjádřila obdiv všem zdravotníkům. „Skláním se nad všemi zdravotníky v první linii, kteří s nasazením vlastního zdraví zachraňují životy těm nejvíce nemocným. Vážím si všech lékařů, sester, ošetřovatelů, lékárníků,“ podotkla a doplnila, že stejně tak si váží i hasičů, policistů, prodavaček, kteří v těchto dnech vynakládají mnoho úsilí pro bezpečnost a pomoc nás všech. 

„Myslím na vás i na vaše rodiny, držte se a přeji vám mnoho sil a energie. Stejně tak myslím i na dobrovolníky, mediky i všechny, kteří jakýmkoli způsobem pomáhají a podávají pomocnou ruku. Smekám před vámi všemi,“ vzkázala dál Gottová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: nab

Mgr. Karel Krejza byl položen dotaz

Co říkáte na to, jak dopadla ODS ve volbách?

Podle mě je škoda hlavně to, že politici, jako třeba vy, co mají mnohdy dobré názory a nebojí se je říct, i když se třeba neshodují s většinou neuspěli. Myslíte, že ODS doplatila na to, že jste zas kandidovali jako SPOLU? Jste pro ukončení spolupráce? A co budete nyní dělat? Zůstanete aktivním polit...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zločiny, koncentráky, občanská válka. Co může nastat s Ukrajinci. V Česku

13:15 Zločiny, koncentráky, občanská válka. Co může nastat s Ukrajinci. V Česku

Analytik Štěpán Kotrba pro ParlamentníListy.cz odpovídá na otázku, co by bylo s Ukrajinci, kdyby již…