Proto Tomio ničí ČT! Hayato Okamura našel obrovské spiknutí

14.04.2021 8:19

Za koalici SPOLU kandiduje do Poslanecké sněmovny i pan Hayato Okamura, několikanásobný neúspěšný adept Senátu i obecních a krajských zastupitelstev. Bratr předsedy SPD se současně stal expertem na jeho psychiku a temné motivace, o kterých v posledních hodinách opakovaně referoval na svém Twitteru.

Proto Tomio ničí ČT! Hayato Okamura našel obrovské spiknutí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Hayato Okamura
reklama

Anketa

Jste spokojeni s tím, jak ČT nakládá s vašimi koncesionářskými poplatky?

3%
97%
hlasovalo: 21822 lidí

Co všechno páchá „Tomio“? A proč to dělá? Jeho bratr a konkurenční kandidát má jasno a množství liků a retweetů (třeba od Markéty Pekarové Adamové) ukazuje, že jeho výklad o propagandě, nenávisti k České televizi a prokremelských kruzích se v jiných kruzích líbí.

K tématu bratrova hnutí se Hayato Okamura dostal během pondělka, když na svém Twitteru vyřídil „kremelskou agresi proti Ukrajině“.

Začal tím, že vyhlásil „rozhodující zápas o Českou televizi“. V den, kdy v Poslanecké sněmovně lidovec Jan Bartošek zablokoval volbu nových radních ČT (se záhadným odkazem na prověření působení Hany Lipovské, která přitom s aktuální volbou nemá nic společného) začal vysvětloval, že tato televize je trnem v oku především SPD.

 

 

„Na naší politické scéně je především Tomiově SPD trnem v oku existence hojně sledované a na konkrétních politicích nezávislé veřejnoprávní televize,“ udeřil bratr. Důvodem je prý to, že Česká televize se snaží občany informovat, ale také vzdělávat a vést k přemýšlení o existujících problémech, což se ale právě v SPD nelíbí.

Pak doplnil, že doménou SPD je naopak propaganda. „Pravda a její poctivé hledání a nalézání Tomiovi a jeho straně překážejí v obelhávání voličů, „ždímání" jejich hlasů při volbách, v zisku velkých finančních obnosů (politika jako byznys), rozšiřování a upevňování vlastní moci,“ napsal. Více finanční obnosy ani dalších obvinění nedokazoval, což ale na Twitteru nikomu příliš nevadilo.

 

 

A tak bratr Hayato pokračoval: „Tomio a SPD - s prezidentem za zády a v dorozumění s prokremelskými kruhy v zákulisí politiky - chtějí využít, za pro sebe příznivé konstelace tiché koalice s ANO a s komunisty, své šance nasadit České televizi pro období před rozhodujícími sněmovními volbami pořádný „náhubek“,“ tweetoval.

Mezi jeho přáteli vyvolal pobouření už i samotný fakt, že „Tomio sedí v křesle řídícího“, když probíhá „ovládnutí rady“. Místopředseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura přitom řídí schůzi z titulu své funkce v rámci standardní rotace předsedajících.

Bratr Tomio to však podle Hayato Okamury nedělá jen pro sebe, on má také „úkol“. A ten směřuje k říjnovým sněmovním volbám. „Jde o to, aby v říjnových volbách proruský a pročínský blok získal napříč stranami v nové Sněmovně většinu,“ vysvětluje. Právě proto je třeba umlčet Českou televizi, aby v ní nemohla probíhat svobodná diskuse o těchto temných motivacích.

 

 

Současně prý Tomio Okamura chce „zakázat kritiku své osoby a mašinérie propagandy SPD“.

„To je důvod, proč Tomio - s využitím hlasů komunistů, Babišova ANO a některých dalších pomahačů ve Sněmovně - jinak těžko pochopitelným způsobem tak vehementně prosazuje do mimořádně odpovědné funkce v Radě České televize lidi bez charakteru a potřebného vzdělání,“ shrnul Hayato Okamura.

Za to sklidil další vlnu komplimentů i historických analogií o bratrech, z nichž jeden je „zmetek“ a druhý „nebe a dudy“.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ulevuji husté dopravě, těší Richterovou. Jezdí Prahou do práce na kole

21:06 Ulevuji husté dopravě, těší Richterovou. Jezdí Prahou do práce na kole

Pirátská poslankyně Olga Richterová se přihlásila do letošního projektu Do práce na kole. A právě o …