Prsa Jitky Čvančarové: Nalezen jejich politický rozměr

18.07.2017 15:35

Aktivistka hnutí Islám v ČR nechceme Eva Hrindová se na svém blogu rozepsala o poprsí herečky Jitky Čvančarové. O něm se velmi hovořilo poté, co herečka v sexy šatech dorazila na Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech a prošla se po červeném koberci.

Prsa Jitky Čvančarové: Nalezen jejich politický rozměr
Foto: Hana Čechová
Popisek: Karlovy Vary, pohled na město z výšky

„Vždycky, když nevím, jak se k nějakému problému postavit, mám jednoho pomocníka. Vždy se ptám sama sebe – ‚Co je přirozené?‘ Protože to je většinou správné. Když se podíváte na krásnou herečku ve fialových šatech, první reakcí je, ta má ale velká prsa. A ta reakce je taková, protože to není obvyklý pohled. Média nám cpou jako vzor krásy vyhublé a éterické dívenky, které si potřebují své poprsí podpírat, vycpávat a zvětšovat. A jako druhý pól nám ukazují vyzývavé sexice, které lascivně odhalují skoro vše a vypadají jako pornoherečky, což podle mě nemá se skutečnou svůdností nic společného,‘ řekla úvodem Hrindová.

Následně se pak Čvančarové zastala, neboť herečka je dle jejích slov přirozeně krásná. „Je to matka a manželka, která se nijak vyzývavě nechová, a strhne se mela,“ popisuje Hrindová. A ptá se, proč se herečka stala terčem kritiky. 

Původní text ZDE.

„Protože ona je krásná žena a nebojí se to přiznat. Působí jako normální žena, která má rodinu – dítě a muže. A vypadá jako někdo, kdo se nehroutí z kila navíc. Nevypadá že by uštvaně lítala z posilovny do posilovny. Spíš vypadá, že si užívá života, že má ráda své tělo a tak nějak celkově je v pohodě. Přesný opak toho, co se na nás valí ze všech stran. Uštvané a strhané ženy, které mají problém založit rodinu, protože kariéra, jdou ze vztahu do vztahu a řeší hovadiny. A pak si přijde tahle Jitka a zadupe to všechno v prach,“ zmínila rázně odpověď Hrindová.

Zdroj: www.kviff.com

Jak dodala, pro ni osobně jsou daleko odpudivější ty ženy, které se za svou přirozenost stydí a různě ji maskujou. „Nebo ty ženy, které svůdnost zaměňují za ordinérní vyzývavost, za ty se opravdu stydím. Stejně tak se stydím za ženy, které exhibují se svým kojením. Copak jim to někdo zakazuje? Myslím na tu australskou političku, která kojila u projevu v parlamentu. To je tak trapné. Je mi líto toho dítěte, které se stalo jen předmětem boje. Ale nevadí mi, když žena kojí na veřejnosti – nevyzývavě. Protože je to normální a přirozené,“ sdělila Hrindová. 

Závěrem pak uvedla, že za nenormální považuje, že to máme potřebu komentovat, jako by nás to ohrožovalo. „Ono to tak nakonec je. Krásná a sebevědomá žena, která miluje svého muže, své děti, má ráda své tělo a svou sexualitu, je sebevědomá a silná. Nenechá se nikým a ničím ovládat. A jako taková je skutečně nebezpečná. Vždycky byla. Proto se společnost snaží z žen udělat nesvépravné uzlíčky nervů, které se strachují kvůli každému kilu navrch a doprošují se chlapů o pozornost,“ uzavřela Hrindová s tím, abychom si takových žen vážili, neboť to je naděje pro naši budoucnost. Je totiž prý možné, že tak budou vychovávat i své děti – ke svobodě, a ne k otroctví.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Na to nemáte nárok! Profesor Pafko uzemnil Žantovského. Jde o Zemanovo zdraví

22:07 Na to nemáte nárok! Profesor Pafko uzemnil Žantovského. Jde o Zemanovo zdraví

„Lékař nemůže sdělovat informace podle funkce pacienta, v žádném případě,“ uvedl dnes ve vysílání ro…