Průzkum STEM: V preferencích výrazně posílili komunisté. Dotahují ODS

26.09.2011 21:18

Průzkum agentury STEM ukázal rostoucí preference komunistické strany. KSČM by ve volbách v září získala 38 mandátů, což je nejlepší výsledek od voleb. ČSSD v preferencích vede, získala by 87 mandátů, ale ztrácí na intenzitě podpory. Na druhém místě je se 45 možnými mandáty ODS, která se opírá o stabilní jádro stoupenců. TOP 09 by získala 30 mandátů, což je o dva více než v květnu a červnu. Podpora Věcí veřejných se pohybuje kolem tří procent.

Průzkum STEM: V preferencích výrazně posílili komunisté. Dotahují ODS
Sociální demokracie má velký podíl „vlažné" přízně, což je podle STEMu nejistá opora v případě voleb. ODS zase ztrácí slabší příznivce. TOP 09 výrazněji neztrácí ani neposiluje a ve srovnání s ostatními stranami zaznamenala drobný zisk. Prahu volitelnosti dosáhla KDU-ČSL, zatím ale na pět procent nedosáhla.Případných voleb by se zúčastnilo 55 procent občanů, 18 procent účast zcela odmítá a 27 procent občanů je nerozhodných. Průzkum proběhl ve dnech 8. - 16. září 2011 mezi 1237 občany České republiky starší 18 let.

Další průzkumy společnosti STEM

Archiv výzkumů: CVVM , FACTUM INVENIO , SANEP , SC&C , STEM , Médea Research

Související:

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vfe

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pirátka Krausová napsala nevídaný mail o své kolegyni, který se neměl dostat mezi lidi: „Ať si políbí p*del, zas*aná pí*a…“

16:48 Pirátka Krausová napsala nevídaný mail o své kolegyni, který se neměl dostat mezi lidi: „Ať si políbí p*del, zas*aná pí*a…“

„Já s tímhle končím, ve straně plné kreténů, kteří mají větší slovo, než normální lidi, pracovat neb…