Prymula? Sociopat, padlo. Z významného místa

20.08.2020 10:02

Člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) Vadim Petrov bez obalu napsal, co si myslí. Profesora Romana Prymulu označil za sociopata.

Prymula? Sociopat, padlo. Z významného místa
Foto: Screen Partie TV Prima
Popisek: Roman Prymula v Partii TV Prima

Dorazí do České republiky druhá vlna koronaviru, nebo ne? Odezněla vůbec vlna první? Odborníci se na tom neshodnou. Zatímco epidemiologové volají po opětovném nošení roušek v uzavřených prostorách.

Ale řadě lidí se už tyto povinnosti zajídají a už předem na sociálních sítích, zejm. na Facebooku naznačují, že možná nebudou nařízení vlády Andreje Babiše (ANO), resp. epidemiologů, poslouchat.

Člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov zašel dokonce tak daleko, že profesora Romana Prymulu označil za sociopata.  

„Osobně si myslim, že Prymula je sociopat, který s Vojtěchem prohospodařuje důvěru lidí v opatření vlády na obranu proti covidu-19. Ten, kdo sloužil v armádě před rokem 89, musí mít nějaké zátěže, jinak by lampasákem z povolání nikdy být nemohl. Nemyslím, že Babiš dneska udělá nějaké zásadní korekce, koncepce s rouškami zašla příliš daleko. Vojtěch je hříčka ve větru, nechá se řídit ‚odborniky‘ (příčí se mi mluvit o fachidiotech), a přitom ničí křehkou důvěru veřejnosti v to, že vláda ví, co dělá,“ rozzlobil se Petrov.

Pod svůj příspěvek přidal charaktericktické rysy, podle kterých lze sociopaty poznat.

V prvé řadě jim prý chybí schopnost soucitu s ostatními lidmi, nestydí se za své nevhodné jednání, neberou ohled na práva ostatních, ale zdůrazňují práva vlastní, schází jim pocit zodpovědnosti a mají zvláštní náhled na sebe sama.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dvořákovy podivné kroky. Lipovská přitvrdila. Co zatím nezaznělo

14:42 Dvořákovy podivné kroky. Lipovská přitvrdila. Co zatím nezaznělo

Trestní oznámení na Petra Dvořáka, Jaromíra Soukupa a další. Podezření z milionových podvodů. Členka…