Prymula načapán. Je tohle v pořádku?

11.09.2020 6:03 | Zprávy
autor: nab

Epidemiolog Roman Prymula vzbudil velkou pozornost tím, že má od června živnost na výrobu zdravotnických potřeb a materiálů. Kritici hovoří o střetu zájmů a narušení jeho důvěryhodnosti. Prymula se brání, že roušky ani dezinfekci nevyrábí, píší Novinky.

Prymula načapán. Je tohle v pořádku?
Foto: Screen Partie TV Prima
Popisek: Roman Prymula v Partii TV Prima

„Já jsem si ty živnosti založil po odchodu z ministerstva, kdy jsem chtěl odejít do privátní sféry. Žádný zdravotnický materiál nevyrábím. Nevyrábím nic. Mám to proto, abych mohl třeba přednášet,“ sdělil současný vládní zmocněnec pro vědu a výzkum TN.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

ČT 1 bez dotací nepřežije proč?

Prosím o vysvětlení, proč by nedívatelná televize, která tolik manipulovala a dosud manipuluje podivnými a lživými politickými názory měla přežívat jinak, než všechny ostatní televize, které živí a uživí reklamy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Já dobře vím, jaká je ta nezávislost.“ Čunek zasáhl do Čapího hnízda

21:30 „Já dobře vím, jaká je ta nezávislost.“ Čunek zasáhl do Čapího hnízda

Poslanecká sněmovna bude rozhodovat o vydání Andreje Babiše a Tomia Okamury k trestnímu stíhání. K s…