ParlamentníListy.cz například ve středu přinesly text, ve kterém několik umělců komentovalo výroky premiéra Bohuslava Sobotky, který odmítl možnost rozmístění amerických vojenských jednotek na našem území.
Podporu rozmístění vojsk vyjádřil například herec Oldřich Navrátil: „Takto, když se budeme chovat, jak nastínil pan premiér, tak dopadneme jako ve 48. roce,“ vzkázal. Písničkář Jan Burian označil Sobotkův názor rovnou za „velezrádný“ a vyzval jej, ať se poučí z dějin.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: jav
Veřejná doprava
Dobrý den, když tak myslíte na ekologii, proč v Praze není hromadná doprava pro všechny zdarma?
Další články z rubriky

5:30 Havel jim udělil milost. Pravda o únosu letadla z majora Zemana
PO STOPÁCH MAJORA ZEMANA Díl Mimikry ze seriálu 30 případů majora Zemana se proslavil písní Bič boží…
- 20:37 Loutkáře máte v Rusku, soptila Leyenová. Sype se jí prý i vlastní frakce
- 18:06 Peníze na „obranu“ do hodnot a neziskovek? Zahradil má obavy
- 12:45 Poučování lůzy z festivalového luxusu. Holec zdraví Vary
- 10:39 Zásadní otázka k blackoutu. Vitásková je velmi zvědava na odpověď
- 18:03 Zaplaťte miliony a můžete „bydlet“. Šokující vývoj v ČR