Putin dnes promluvil k Ukrajině: Rusko udělá vše pro zastavení násilí

14.08.2014 13:36 | Zprávy

Rusko udělá vše pro to, aby zastavilo krveprolití na východní Ukrajině. Ruský prezident Vladimir Putin to dnes prohlásil během návštěvy anektovaného ukrajinského poloostrova Krym. Podle agentury Reuters také řekl, že Rusové se musí „mobilizovat" ve prospěch své vlasti a nikoli pro konflikt s okolním světem.

Putin dnes promluvil k Ukrajině: Rusko udělá vše pro zastavení násilí
Foto: kremlin.ru
Popisek: Vladimir Putin

„Uděláme všechno, co je v našich silách, aby ten konflikt skončil co nejdříve, abychom zastavili krveprolití na Ukrajině," řekl Putin k událostem na východní Ukrajině, kde ukrajinská armáda bojuje proti proruským separatistům.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: vam, čtk

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Svoboda

Kde byla vaše obhajoba svobody, konkrétně slova, když jste vypínali weby nebo útočili na ty, co kritizovali třeba vaši vládu, minimálně jste o nich mluvili dost nelichotivě. A co třeba teprve Foltýn a celý ten váš boj proti ,,dezinformacím?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konec soukromí, velký „krok vpřed“. Toto se v EU chystá

4:44 Konec soukromí, velký „krok vpřed“. Toto se v EU chystá

Po riziku šmírování osobních konverzací skrze Chat Control hrozí podle kritiků chystané centrálně ko…