Putin je podle Forbesu nejmocnější osobností světa. A takto anketu smetl Laudát

24. 11. 2014 19:02

Z PROFILŮ Nejmocnější osobností světa je podle žebříčku časopisu Forbes ruský prezident Vladimir Putin. Jeho americký protějšek Barack Obama obsadil druhé místo. Ruský prezident se na prvním místě žebříčku umístil i loni. Laudáta toto vítězství nepřekvapilo, protože prý, mimo jiné, média mají oblibu dělat například z vyděračů osobnosti.

Putin je podle Forbesu nejmocnější osobností světa. A takto anketu smetl Laudát
Foto: laudat
Popisek: František Laudát

„Není to ale jen tím, že se ho lidé bojí? A měli bychom se i my bát?“ ptá se jeden ze čtenářů ParlamentníchListů.cz poslance TOP 09 Františka Laudáta.

„Vyděrači a lidé, kterých se ostatní bojí, mají vždy výhodu,“ myslí si Laudát. „Média mají oblibu dělat z nich osobnosti. Tudíž mě Putinovo vítězství v anketě nepřekvapuje,“ dodal.

„Reálný přínos pro lidi mají spíš ti, o kterých ani nevíme, že jsou. Zkuste přemýšlet, chcete, aby váš život denně okupovaly informace o politice, vůdcích, nebo spíš preferujete funkční stát, o kterém ani nevíte, kdo ho řídí?“ Takto Laudát popisuje stav, kterému by se asi mnoho lidí chtělo přiblížit.

  • Celá odpověď na otázku ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: dkr

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šokující příběhy z uranových dolů na Jáchymovsku. Tajná dohoda se SSSR z roku 1945. Hrozil mezinárodní skandál. Historik ohromil publikum

17:25 Šokující příběhy z uranových dolů na Jáchymovsku. Tajná dohoda se SSSR z roku 1945. Hrozil mezinárodní skandál. Historik ohromil publikum

REPORTÁŽ Před třiceti lety zanikla StB a stále je co objevovat, zejména hrůzy. „Už za svou touhu po …