Putin půjde dopředu i za cenu tisíců životů, má jasno Mitrofanov

03.03.2022 8:54 | Ze sítí
autor: mp

Komentátor deníku Právo Alexandr Mitrofanov se zamyslel nad tím, jaké možnosti po prvním neúspěchu agrese vůči Ukrajině zůstávají Vladimiru Putinovi.

Putin půjde dopředu i za cenu tisíců životů, má jasno Mitrofanov
Foto: Oficiální stránky ruského prezidenta
Popisek: Ruský prezident Vladimír Putin

Alexandr Mitrofanov upozornil na twitteru, že kdyby ruský prezident Vladimir Putin uznal neúspěch a nařídil stažení ruských okupačních sil z Ukrajiny, bude to znamenat jeho konec. Druhou možností je, že na Ukrajině rozpoutá masakr. S použitím všech dostupných zbraní.

„Chtěl bych zopakovat, co jsem psal snad ještě před invazí, která to dilema pro Putina jenom prohloubila. Buď se vrátí domů s porážkou a pak neuplyne dlouho a bude po něm. Anebo půjde dopředu hlava nehlava za cenu tisíců životů a za použití jakýchkoli zbraní. To mi nejde z hlavy,“ napsal Mitrofanov.

Válka na Ukrajině

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

válka na Ukrajině

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Policie

Z čeho soudíte, že u nás policie víc chrání pachatele než oběti, že voláte po změně? Podle vás u nás policie a třeba i soudy pracují špatně? Ano, vím, že se vám řada rozhodnutí soudů nelíbí, hlavně když se vás týkají a já netvrdím, že s každým rozhodnutím soudu souhlasím, ale obecně si myslím, že js...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

EU by měla změnit postoj k Rusku, říká Drulák

21:16 EU by měla změnit postoj k Rusku, říká Drulák

Bývalý diplomat a předseda spolku Svatopluk Petr Drulák v rozhovoru pro Startitup mluvil o fanatismu…