Putin si nechal zpracovat psychologický profil Trumpa. Toto zjistil

21.02.2017 10:30

Psychologický profil Donalda Trumpa si prý nechává sestavit ruský prezident Vladimir Putin. Podle předběžných závěrů analýzy prý Trump rád riskuje, ale dokáže být i naivní. S odvoláním na americkou televizi NBC News o tom informuje server Novinky.cz.

Putin si nechal zpracovat psychologický profil Trumpa. Toto zjistil
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: Donald Trump

Zmíněná americká televize se ve své zprávě odvolává na bývalého náměstka ruského ministra zahraničí Andreje Fjodorova. Profil podle něj sestavují bývalí ruští diplomaté spolu s prezidentskými poradci. Dospěli prý k názoru, že Trump zatím nepochopil, kdo proti němu v Kremlu stojí.

Celý text je ZDE

„V Kremlu probíhá velmi důkladná příprava, včetně sedmistránkového dokumentu vykreslujícího psychologický profil Trumpa. Je postaven obzvlášť na posledních třech měsících a posledních týdnech,“ cituje NBC Fjodorova, který tvrdí, že Trumpa zná od roku 2000.

Bývalý ruský premiér Michail Kasjanov televizi NBC News řekl, že Moskva sleduje Trumpovy kroky se znepokojením. „Rozhodně ne, neberou to s úsměvem. Situace je velmi vážná a celý Putinův tým je nervózní,“ řekl.

Psychologický profil má mít Putin k dispozici pro své první setkání s americkým prezidentem, jehož datum zatím nebylo oznámeno, uvedl server.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vamTato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Toto není Rusko, ale Francie: Brutální údery těžkooděnců. Zatčení rakouští školáci na výletě. Amputovaná varlata...

14:30 Toto není Rusko, ale Francie: Brutální údery těžkooděnců. Zatčení rakouští školáci na výletě. Amputovaná varlata...

Ve Francii pokračují masivní protesty proti nepopulární důchodové reformě. Bezpečnostní složky čelí …