Putna je lidská žumpa. Prezidente Zemane, vydržte, píše Hájek

21.05.2013 13:25

Podle bývalého vicekancléře prezidenta republiky Petra Hájka je aspirant na profesora Martin C. Putna prachsprostou lidskou žumpou, ze které vychází zápach protikřesťanské bolševické revoluce.

Putna je lidská žumpa. Prezidente Zemane, vydržte, píše Hájek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin C. Putna drží transparent Katolické buzny zdraví Bátoru
reklama

Anketa

Dělá Zeman dobře, když blokuje jmenování profesora Putny?

63%
37%
hlasovalo: 18136 lidí

Boj o Putnu podle Hájka poodhalil podstatu sporu o prezidentské kompetence a znovu obnažil pokrytectví a obrovskou moc havlistických elit a zbabělost mnohých. Například Petra Nečase.

„Profesorský aspirant pan Putna a jeho primitivní transparent, s nímž pochodoval na nátlakové politické akci 'hrdého' homosexualismu, je, řečeno slovníkem Miloše Zemana, prachsprostou lidskou žumpou. Zápach, který z ní vychází, má ovšem ještě další rozměr. Demonstrativní homosexuál, jenž se vydává za katolíka, vědomě a záměrně znevažuje principy Nové smlouvy, na níž vznikla naše civilizace. Právě kvůli tomu to všechno dělá. Otevřeně a hrdě pochoduje v prvních řadách protikřesťanské revoluce,“ píše Hájek na svém webu Protiproud (celý článek čtěte zde).

Vyvolený bolševik

„Tento moderní bolševismus, s cenzurou svobody slova zvanou politická korektnost, má své nedotknutelné akční bojůvky právě v aktivistech homosexualismu, feminismu, ekologismu a dalších obdobných ideologiích. Právě v přímém přenosu sledujeme jednu z bitev o další území, které chtějí zabrat,“ dodává Hájek.

Zeman si podle Hájka neuvědomil, že Putna není jen tak ledaskdo, ale 'vyvolený': „Dokonalý typ se všemi atributy, které z něj činí nedotknutelného: Novinář, levičák, 'katolická buzna', 'elitní' havlistický intelektuál, producent proticírkevních provokací a tak dále a tak dále. Představuje absolutní mix, Molotovův koktejl antihodnot, kterými vítězící 'pokrokové elity' bombardují každý projev přirozeného světa, jenž pod jejich útoky mizí za horizontem. Putna je součástí sítě vysokého napětí, nezbytného k 'provozu' revoluce. Perfektní politruk současné podoby bolševismu. I kdyby se jako 'drát' válel v blátě ulice, neradno se jej dotýkati bez extrémního rizika úrazu.“

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Pokud Zeman couvne, prohraje

Hájek píše, že pokud Miloš Zeman couvne, pak prohraje, oslabí ho to a po celou dobu svého prezidentství ponese důsledky. Připomněl nominálnímu katolíkovi Petru Nečasovi, že když Ladislav Bátora protestoval proti podpoře Prague Pride americkou ambasádou, tak se proti němu Nečas postavil. Nyní podpořil „katolík“ Nečas „katolickou buznu“ Putnu. „Co na tom, že profesor je stejně tak státní zaměstnanec, že je placen z veřejných prostředků, stejně jako státní vysoké školy,“ dodává Hájek.

„Je málo tak statečných jako opat Strahovského kláštera, vězeň komunistických lágrů, římskokatolický kněz hodný toho jména Michael Pojezdný, který prezidentu Zemanovi za rozhodnutí nejmenovat 'A. C. Putnu' profesorem veřejně poděkoval. Nebo se mýlím? Uvidíme. Za sebe a za Protiproud: Děkujeme, pane prezidente. Vydržte!“ poděkoval Hájek Zemanovi, ačkoli ho v několika minulých komentářích tvrdě kritizoval.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Lukáš Petřík
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Válka o „promořeného“ Prymulu: Vše prý bylo jinak. A padla čísla, která vyděsí

8:01 Válka o „promořeného“ Prymulu: Vše prý bylo jinak. A padla čísla, která vyděsí

Na včerejší tiskové konferenci Roman Prymula korigoval slova, která vyřkl v DVTV. Vyvracel, že by se…