Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: jno
21
Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) ve středu zrušilo většinu výběrových řízení na projekty a inženýrské práce pro přípravu staveb rychlostních silnic a dálnic. Důvodem jsou podle ŘSD špatně připravené tendry, kde hrozilo předražení zakázek.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: jno
A víte proč, protože vy politici pořád jen slibujete. A realita? Rodiny jsou na tom čím dál hůř. Jak to vysvětíte, když jsou údajně pro vás rodiny takovou prioritou? Tím vás myslím všechny politiky. Děkuji za odpověď. Božena
Pamětník Jiří Jaskmanický vzpomíná pro ParlamentníListy.cz na události 17. listopadu 1989. „Byly vyt…